Estetik Op. Dr. Sinan Göker Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Sinan Göker Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Sinan Göker İstanbul’da görev yapan bir göz hastalıkları uzmanıdır. Op. Dr. Sinan Göker kaç yaşında sorusunu merak edenler için, cerrah 1958 doğumlu, 2022 yılında 64 yaşında. Sinan Göker, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzmanlığını Çapa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamladı. Eğitimi sırasında ve sonrasında birçok yurtdışı deneyimine sahip oldu. Yurtdışında eğitim aldığı kurumlar; Sarasota Retina Instutitute, Bellaire Institute of Cataract Surgery ve San Antonio Institute of Cataract Surgery. Aynı zamanda cerrah, The International Society of Refracrive Surgery’den Onur Ödülü aldı. Günümüzde Sinan Göker Göz Grup ismindeki kendi merkezinde hizmet veriyor.

Op. Dr. Sinan Göker göz ameliyatlarında kullanılan Excimer Laser yöntemini Türkiye’de ilk kez kullanan ve bu konuda deneyimli olan bir cerrahtır. Göz hastalıkları alanına dahil olan tedavileri uyguluyor. Fakat Sinan Göker akıllı lens, lazerle göz hastalıkları tedavileri gibi konularda ün kazanmış bir uzman.

Op. Dr. Sinan Göker hangi hastanede hizmet verdiğine gelirsek, yöneticisi olduğu Sinan Göker Göz Grup ismindeki göz sağlığı merkezinde görev yapıyor. Op. Dr. Sinan Göker adres bilgisi de bu merkezin adresidir; Hakkı Yeten Caddesi, Unimed Center, no:19, kat 5, Şişli/İstanbul. Op. Dr. Sinan Göker iletişim bilgileri üzerinden bu merkezde randevu oluşturabilir ve tedaviler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda online randevu sistemlerini kullanmanız da mümkün. Op. Dr. Sinan Göker telefon numaraları 0212 225 25 49 ve 0212 261 24 00.

Op. Dr. Sinan Göker Fiyatlar

Sinan Göker fiyat bilgisine ulaşmanın en kesin yolu yukarıda sıraladığımız telefon numaralarını aramak olur. Çünkü merkezde uygulanan birçok tedavi bulunuyor ve bu tedavilerin fiyatlandırmaları zamanla artabiliyor, değişebiliyor. Bu yüzden Sinan Göker ameliyat ücreti hakkında bilgi almak için telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Op. Dr. Sinan Göker Yorumlar

Op. Dr. Sinan Göker yorumlar bölümünü sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Herhangi bir uzmana başvurmadan önce kurum ve uzman hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanın yollarından biri de hasta yorumları. Sinan Göker’den daha önce tedavi görmüş eski hastaların deneyimlerini okumak sizin araştırmalarınıza da yardımcı olabilir. 

Op. Dr. Sinan Göker Şikayetler

Op. Dr. Sinan Göker şikayetler ve olumsuz değerlendirmeleri de yorumlarla aynı bölümde görebilirsiniz. Hastaların kendi deneyimlerini okumak sizin araştırmanıza da yardımcı olacaktır. Eğer daha önce bahsedilen uzmandan hizmet aldıysanız siz de aşağıdaki bölüme yorum bırakabilirsiniz.

Yorum yapın