Estetik Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Ankara’da hizmet veren bir estetik cerrahıdır. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan cerrah uzmanlığını Ankara Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında tamamladı. 2006 yılından beri kendi muayenehanesinde hizmet veren Orhan Murat Özdemir alanına dahil cerrahi ve medikal uygulamaları gerçekleştiriyor. Orhan Murat Özdemir burun estetiği, meme estetiği, cilt germe gibi işlemler için sıkça tercih edilen bir uzman.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir botoks, dolgu, lazerli işlemler ve led terapi gibi uygulamaların da yapıldığı bir muayenehaneye sahip. Burası Ankara’nın Çankaya ilçesinde, Kazım Özalp Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde 14 numarada bulunuyor. Görüşme saatleri pazar günleri hariç 11.00-17.00 arası.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir iletişim adresleri üzerinden randevu alabilir ya da tedaviler hakkında danışabilirsiniz. Muayenehanenin sabit hattına 0312 448 23 61 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Cerrahın muayenehanesinden online randevu almak da mümkün. Ayrıca Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Instagram hesabından da uyguladığı işlemler hakkında bilgilendirici paylaşımlar yapıyor. Bu hesabı takip ederek daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Fiyatlar

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir fiyat bilgilerini öğrenmek için yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını arayabilirsiniz. Cerrah estetik cerrahi ve medikal estetik alanına dahil birçok uygulamayı gerçekleştiriyor. Sizin ihtiyacınız olan uygulamaya göre fiyatlar değişebilir. Aynı zamanda fiyatlar yıldan yıla da değişim gösteriyor.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Yorumlar

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir yorum bölümüne sayfanın aşağısına doğru giderek ulaşabilirsiniz. Gerçek hasta yorumlarını incelemek detaylı bilgi almanın en iyi yollarından biri. Böylece size en uygun uzmanı bulmanız ve karar vermeniz çok daha kolay olur.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir burun estetiği yorumlar ve sürece dair deneyimleri de aynı yerden okuyabilirsiniz. Burun estetiği cerrahın en sık tercih edilen işlemlerinden biri. Buna dair görsel içeren örnekleri cerrahın Instagram hesabında da bulabilirsiniz.

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir Şikayetler

Op. Dr. Orhan Murat Özdemir şikayet konularını da yorumlarla birlikte aynı bölümde bulabilirsiniz. Olumlu – olumsuz tüm değerlendirmeler bu bölümde bulunur. Siz de daha önce bahsedilen cerrahtan tedavi aldıysanız değerlendirmelerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın