Estetik Op. Dr. Mustafa Ertürk Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Mustafa Ertürk Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Mustafa Ertürk kimdir ve nasıl randevu alabilirim gibi soruların cevabını burada bulabilirsiniz. Op. Dr. Mustafa ErtürkKadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlaşmış, Kayseri’de görev yapan bir hekimdir. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan hekim, Almanya’da eğitimini sürdürdü. Almanya’da Travma Cerrahisi ve Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında eğitim gördü. Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında kıdemli hekim olarak çalıştı. Ardından Türkiye’ye döndü ve günümüzde Mustafa Ertürk doktor görevini Kayseri’de sürdürüyor.

Mustafa Ertürk hangi hastanede görev yaptığına gelirsek günümüzde Kayseri Özel System Hospital’de çalışıyor. Hastane, Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde, Gevher Nesibe Mahallesi, Gök Geçidi, numara 15’te bulunuyor. Mustafa Ertürk’ün daha önceden görev yaptığı kurumlar ise özel muayenehane, Kayseri Özel Ömür Hastanesi, Güneş Hastanesi, Magnet Hastanesi ve Melikgazi Hastanesi’dir.

Op. Dr. Mustafa Ertürk iletişim hatlarını kullanarak tedaviler hakkında bilgi edinebilir ve randevu alabilirsiniz. Bunlar için hekimin görev yaptığı System Hospital’in danışmanlık hatları kullanılıyor. Kurumun danışma hattı 444 38 00 numarası, buna ek olarak sabit hattı 0352 231 25 25 numaralı telefondur. Aynı zamanda kurumun internet sitesinden online randevu almak, test ve laboratuvar sonuçlarını görmek mümkün.

Op. Dr. Mustafa Ertürk Fiyatlar

Op. Dr. Mustafa Ertürk fiyat bilgisine ulaşmak isterseniz yukarıdaki System Hospital’in danışma hattını arayabilirsiniz. Bu hat üzerinden tedaviler hakkında bilgi almak, randevu oluşturmak ve hizmetlerin ücretlerini öğrenmek mümkün. Hastanenin hizmetlerinin ücretleri yıldan yıla artabiliyor.

Op. Dr. Mustafa Ertürk Yorumlar

Op. Dr. Mustafa Ertürk yorumlar bölümü sayfanın altında bulunuyor. Burada daha önce bahsedilen uzmandan tedavi almış hastaların deneyimlerini ve değerlendirmelerini bulabilirsiniz. Hasta yorumları birçok kişinin uzmanlar ve kurum hakkında araştırma yaparken önem verdiği bilgiler sunuyor. Siz de daha sağlıklı karar vermek için yorumları önemsiyorsanız “yorumlar” bölümünü inceleyebilirsiniz.

Op. Dr. Mustafa Ertürk Şikayetler

Op. Dr. Mustafa Ertürk şikayet konuları diğer değerlendirmelerle aynı yerde, “yorumlar” bölümünde bulunur. Hastaların kendi deneyimlerini yansıtan tüm yorumları aynı yerde bulabilirsiniz. Mustafa Ertürk’ten daha önce tedavi aldıysanız siz de yorum yazarak araştırma yapanlara yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yapın