Estetik Op. Dr. Murat BINAR 2022

Op. Dr. Murat BINAR

Doktor Murat BINAR Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1983 yılında Ankara’da doğdu. İlk öğrenimini Çankaya İlköğretim Okulu’nda (1998), lise öğrenimini Deniz Askeri Lisesi’nde (2002) ve yüksek öğrenimini Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde (2008) tamamladı. 2009-2010 yıllarında Seferihisar Jandarma Muhabere Eğitim Tabur Komutanlığında, 2010-2011 yıllarında Şırnak Gülyazı 4. Jandarma Sınır Tabur Komutanlığı’nda birlik tabibi olarak görev yaptı. 2011 yılında GATA Askeri Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı Başkanlığı’nda başladığı KBB Hastalıkları uzmanlık eğitimini, 2015 yılında “Obstrüktif Uyku Apneli Hastalarda Tedavinin İnflamatuar ve Antiinflamatuar Denge Üzerine Etkisi” başlıklı tez çalışmasıyla tamamladı ve KBB hastalıkları uzmanı oldu.

2015-2018 yılları arasında Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak görev yaptı. Bu süreçte horlama ve uyku apnesiyle ilgili çalışmalar yaptı. 2018-2019’da Medical Park Avcılar Hastanesi’nde (Özel Avcılar Anadolu Hastanesi), 2019-2020 yıllarında Medicana International İstanbul Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak çalıştı. Halen İzmir Özel Ento KBB Cerrahi Tıp Merkezi’nde hasta pratiği ve ameliyatlarına devam etmektedir. Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış 40’ın üzerinde makalesi, çeşitli uluslararası ve ulusal bilimsel toplantılarda sunulmuş çok sayıda bildirisi bulunmaktadır. Horlama ve uyku apnesi, fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi başta gelen ilgi alanlarıdır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. İyi derecede ingilizce bilmektedir.

Doktor Murat BINAR hangi alanda tedavi yapmaktadır ?

Estetik Burun Ameliyatı (Rinoplasti)
Kepçe Kulak Ameliyatı ( Otoplasti )

Kulak Hastalıkları : İşitme kayıpları, Akut ve kronik kulak iltihapları, Baş dönmeleri, Kulak çınlamaları , Yüz felci ve bu bölgedeki diğer önemli sinirlerin hastalıkları, Sinir kökenli ağrılar, Kulak bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler, Kulak ve dış kulak kanalının doğumsal şekil bozuklukları.

Burun Hastalıkları : Burun ve sinüslerin her türlü iltihapları, Alerjik nezle Koku bozuklukları. Burun tıkanıklığı. Şekilsel burun problemleri (estetik burun cerrahisi), Burun ve sinüs bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler.

Boğaz Hastalıkları : Dudaklar, ağız boşluğu ve boğazda yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Horlama ve uykuda tıkanma(apne) hastalığının tedavisi. Bademcik ve geniz eti hastalıklarının tedavisi, Ses telleri (gırtlak) ve yutak bölgesinde yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Ses ve konuşma bozuklukları. Yemek borusu hastalıkları ve yutma bozuklukları, Tükürük bezlerinin her türlü iltihabi hastalıkları ve iyi veya kötü huylu tümörleri Baş ve boyun bölgesi hastalıkları, Boyundaki her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler. Görme, koku, işitme, denge, yüz siniri ve bu bölgedeki diğer büyük sinir ve damar yapılarının hastalıkları, Yüz travması ve kırıkları, Yüz bölgesindeki deformiteler, Estetik ve doku kayıplarını onarmaya yönelik (rekonstrüktif) müdahaleler.

Doktor Murat BINAR İletişim bilgileri

Ento Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi Bornova/İzmir

Kazım Dirik Mahallesi 364/1 Sk.
No: 36/A Bornova, İZMİR.
[email protected]
+90 232 400 36 86
+90 232 400 36 86

Op. Doktor Murat BINAR Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Murat BINAR’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Murat BINAR ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın