Op. Dr. Mirza Fırat

Doktor Mirza Fırat
Op. Dr. Mirza Fırat – Hakkında
Dr Mirza Fırat Hakkında Bilgiler ve Hasta Yorumları Ayrıca Estetik Cerrahi İşlemler Hakkında Yazılar.

Mirza Fırat Kimdir? 2005 yılında University College of London’ da estetik cerrahiye adım attı. 6 yıllık tıp eğitiminin ardından uzmanlık sınavında derece alarak 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümüne girmeye hak kazandı ve estetik cerrahiyle ilgili profesyonel çalışmalarına başladı. Uzmanlık tezinde ‘BOTOX’  üzerine çalışmalar yaptı  Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptı .

Op.Dr. Mirza FIRAT Hakkında Bildiklerimiz;

Doktor İçin internet ortamında hastalarının iyi ve kötü yorumlarıyla karşılaştık. Son zamanlarda başarı yüzdesi cok iyi durumda olan doktorlardan birisidir kendisi ama ameliyat öncesi ilgili ameliyat sonrası komplikasyon oluşması durumunda hastayı yalnız bırakıyor ilgisi değişiyormuş bu yönde hastalarından şikayetler var. Birde pahalı bir doktor izlenimi vermiş onunla konuşan veya muayene olan hastalara, sorunlarınızı dinlerken genellikle yalnız da kalamıyorsunuz eşi hep yanında oluyormuş bu konuda hassas olan hastalarda bunu belirtmiş. Ayrica yuzu pek gulmuyor muayane sirasinda sizinle zorunlu konusuyormus hissi yaratiyormusDoktor hakkında bilgi ve deneyimlerinizi yorum olarak paylaşabilir bizler ve okurlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Legend

Forum, Sitemize kolayca üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Konu Yorumları
0 Yorum Cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
3 Yorum yazarları
gülPatraaSevgi Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sevgi
Ziyaretçi
Sevgi

Pahali bir doktor 🤓 ama bazi revizyon ameliyaylarini yapmiyor hasta seciyor birkeresinde bir arkadasim gitmisdi basda yaparim demisdi sonra yapamam dedi buyuk bisey degildi ama bizde anlamadik neden cekindi revizyondan

Patraa
Ziyaretçi
Patraa

Yeni ofis yeri guzel gorunuyor ama basarisi onemli olan birde karisi hep yaninda hastasiyla konusurken hasta doktor iliskisi kalmiyor birakmiyorda !!

gül
Ziyaretçi

Basarili bir doktor ama burun estetiğinden cok vucut estetiği yapiyor gibi