Op. Dr. Hüseyin ALTUN Hakkında 2022

Op. Dr. Hüseyin ALTUN Hakkında

Doktor Hüseyin ALTUN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Teknolojiye ve sanata meraklı bir çocukluk dönemi geçiren Doktor Hüseyin ALTUN. Evdeki teknolojik aletleri bozma, kırma ve yeniden yapma, eşyaları açma ve şekil verme konuları, imkanların kısıtlılığı sebebiyle o dönemde ilgimizi çeken tek oyundu. Tıp eğitini 1996-2004 yıllarında tamamladı. İlk olarak 1996 yılında Çukurova Tıp Fakültesi’ne başlayıp, dönemi ikincilikle bitirdi. Yine aynı dönemde tekrar Üniversite sınavına hazırlanıp 1997 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi’ne geçerek tıp doktoru ünvanını aldı. Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ‘ni, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlayarak 2003 yılında uzman oldu. Uzmanlık sonrası 2 yıl Vakıf Gureba Hastanesinde KBB uzmanı olarak çalıştı.

2005 yılından itibaren özel bir hastanede part-time/muayenehane olarak çalışmakta, çeşitli anlaşmalı hastanelerde operasyon yapmaktadır. Avrupa Meslek Yüksekokulu’nda ise öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Asistanlık döneminde ilgi duymaya başladığı yüz estetiği alanlarında çok sayıda toplantı, kurs, workshoplara katıldı. Dünyanın yüz estetiği alanında önde gelen cerrahların ameliyatlarını izleyip, yerli ve yabancı kongrelere katılarak yenilikleri takip etmektedir. Avrupa Facia-Plasti derneğine üye, iyi derecede ingilizce ve Almanca bilmekte olan Doktor Hüseyin ALTUN. Hobilerinin arasında ise bilgisayar programları, santranç, araba yarışları ve cross motorlar yer almaktadır.

Op. Dr. Hüseyin ALTUN hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır. ?

– Burun Estetiği ( Rinoplasti)
– Hiloterapi
– Tamponsuz Burun Ameliyatı
– Horlama Cerrahisi
– Septoplasti
– Otoplasti ( Kepçe Kulak Ameliyatı)
– Blefaroplasti ( Göz kapağı Estetiği )
– Botoks
– Dolgu
– Revizyon Rinoplasti
– Sinüs Cerrahisi

Op. Dr. Hüseyin ALTUN iletişim bilgileri

Adres : Mimar Sinan Mah.katlı Otopark Arkası Sok.no:18, 34672 Üsküdar /istanbul
Telefon (cep) : 0553 356 66 04
Telefon ( sabit) : +90(216) 386 57 77
E – Mail : [email protected]

Estetik Doktoru Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz. Estetik ameliyatlar gerçekten zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekten hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sormayı da ihmal etmeyin hastalarını da takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor Hüseyin ALTUN Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.


Yorum yapın