Estetik Op. Dr. Feridun Kunak Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Op. Dr. Feridun Kunak Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Feridun Kunak Ankara’daki muayenehanesinde hizmet veren, TV programlarıyla tanınır hale gelmiş bir Ortopedi ve Travmatoloji bölümü uzmanıdır. Op. Dr. Feridun Kunak kimdir sorusunu merak ediyorsanız doktorun eğitimine ve tecrübelerinden bahsedelim. Uzman, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve Gazi Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde uzmanlığını tamamladı. Feridun Kunak uzun yıllar çeşitli hastanelerde görev yaptı. Günümüzde kendi muayenehanesinde görev yapıyor ve çeşitli sağlıklı yaşam ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor.

Op. Dr. Feridun Kunak iletişim bilgileri ile tedaviler hakkında bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Kurumun kullandığı danışma hattı numarası 0312 440 40 50. Aynı zamanda 0312 432 13 70 numaralı telefondan da bilgi alabilirsiniz. Yazarak danışmak isterseniz [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda feridunkunak.com.tr adresinden doktorun internet sitesindeki mesaj bölümünü kullanabilirsiniz.

Op. Dr. Feridun Kunak ürünleri genellikle sağlık yaşamı desteklemeyi amaçlayan ürünler. Hala satıştan olan ürünler arasında çeşitli detox çayları ve bitki tozları var. Bunlar sindirime yardımcı, destekleyici bitkilerin yoğun kullanıldığı ürünler. Online satışları mevcut.

Op. Dr. Feridun Kunak Fiyatlar

Op. Dr. Feridun Kunak fiyat bilgisi almak ya da tedaviler hakkında danışmak istiyorsanız yukarıda belirttiğimiz iletişim numaraları ve adreslerini kullanabilirsiniz. Feridun Kunak’ın alanına dahil birçok tedavi ve sağlık sorunu bulunur. Ortopedi ve Travmatoloji alanına dair tedaviler için kendisine başvurabilirsiniz. Aynı zamanda masaj, ozon tedavisi, sülük ve kupa gibi uygulamalar da uyguluyor. Sizin talep ettiğiniz uygulamaya ya da tedaviye göre fiyatlar değişecektir.

Op. Dr. Feridun Kunak Yorumlar

Op. Dr. Feridun Kunak yorumlar, değerlendirmeler gibi bilgilere ulaşmak için sitemizin yorumlar bölümünü inceleyebilirsiniz. Kendiniz ya da yakınlarınız için en doğru uzmanı arıyorsanız; uzmanların eğitimi, uzmanlıkları ve tecrübeleri bakılacak ilk konular. Daha önce Feridun Kunak’tan hizmet almış kişilerin değerlendirmelerini inceleyerek uzmanın tecrübeleri konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Op. Dr. Feridun Kunak Şikayetler

Op. Dr. Feridun Kunak şikayet gibi olumsuz geri dönüşleri, olumlu olanlarla birlikte yorumlar kısmında bulabilirsiniz. Eski hastaların deneyimlerini öğrenerek kendiniz için karar vermeyi kolaylaştırabilirsiniz. Aynı zamanda siz de uzmanlar hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Yorum yapın