Op. Dr. Eser Aydoğdu Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Eser Aydoğdu Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Eser Aydoğdu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzman bir cerrah. Eser Aydoğdu biyografi ve özgeçmişine kısaca göz atarak uzman hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Cerrah, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlığını Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. Ayrıca Eser Aydoğdu Çapa Tıp Fakültesi’nde El Cerrahisi ve Onkolojik Plastik Cerrahi alanlarında çalıştı. Saç ekimi konusunda New Jersey’de eğitim alan ve yurt dışındaki çalışmalara gözlemci olarak katılan uzman yeni teknikleri uygulama konusunda başarılı.

Op. Dr. Eser Aydoğdu geçmişte birçok kurumda görev yaptı. Bunlar arasında Yalova Devlet Hastanesi, F&F Estetik Cerrahi Kliniği ve Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi bulunuyor. Tecrübelerinin yanında birçok eğitime de katılarak kendi alanındaki gelişmeleri takip etti. Günümüzde İstanbul’da hizmet veren Dr. Eser Aydoğdu hangi hastanede dersek, Kadıköy’de kendi muayenehanesinde hizmet veriyor.

Eser Aydoğdu iletişim bilgileri üzerinden randevu ve tedaviler hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurumun sabit hatlarına 0216 384 71 72 ve 0216 384 71 70 numaralarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eser Aydoğdu telefon hatlarında GSM numaraları da dahil. Bunun için 0541 399 72 87 ve 0541 399 72 67 numaralarını da arayabilir ya da Whatsapp üzerinden danışabilirsiniz. Yazılı iletişim için cerrahın kendi adını taşıyan internet sitesi üzerinden iletişim formunu doldurmanız mümkün. Doktordan randevu almak için online randevu sistemini de kullanabilirsiniz. Cerrahın tedavilerine daha yakından bakmak isterseniz,Eser Aydoğdu Instagram hesabında uyguladığı tedaviler ve klinik hakkında paylaşımlar yapıyor.

Op. Dr. Eser Aydoğdu Fiyatlar

Eser Aydoğdu fiyat konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz yukarıdaki telefon numaralarını ve danışma adreslerini kullanabilirsiniz. Eser Aydoğdu Estetik Cerrahi alanına dahil birçok tedaviyi uyguluyor. Hangi tedaviye başvurduğunuza göre fiyatlar değişecektir. Aynı şekilde fiyat politikasına kliniğin bulunduğu il de etki edebilir. Bu nedenle en net bilgiyi kurumlar iletişime geçerek alabilirsiniz.

Op. Dr. Eser Aydoğdu Yorumlar

Op. Dr. Eser Aydoğdu yorumlar bölümünü inceleyerek cerrah hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Eser Aydoğdu’dan daha önce tedavi almış kişilerin değerlendirmeleri bu konuda araştırma yapanlara yardımcı olur ve karar vermesini kolaylaştırır.

Op. Dr. Eser Aydoğdu Şikayetler

Dr. Eser Aydoğdu şikayet içeren değerlendirmeleri de “yorumlar” bölümünde bulunuyor. Uzman hakkında olumlu-olumsuz geri dönüşleri okuyarak araştırdığınız uzman hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda siz de yorumlarınızı bu bölüme yazarak başkalarına yardımcı olabilirsiniz.

“Op. Dr. Eser Aydoğdu Kimdir? Yorumlar – Şikayetler” üzerine 6 yorum

 1. yıllarca aramalarım sonucunda kendisini buldum yurt içi yurt dışı tüm doktorları araştırdım ama türkiyede tek isim ESER AYDOĞDU’ YU hep liste başımda buldum hiç kimse eline su dökemez gidip görüşün tatlı dili güler yüzü muhteşem ekibi ile sıcaklığı ve profesyonelliği görceksiniz olamıycak şeyleri hiç önermiyor kimse hayallere aldanmasın param sonuna kadar helal olsun

  Cevapla
 2. 2013 yılında sevgili doktorum eser aydoğduya estetik ameliyatımı yaptırdım hem karın germem hemende meme büyütme yaklaşık 5 yıldır hastasıyım ben ve bir çok arkadaşım kendisini tercih ettik gözünüzü kapatın ve teslim olun iananın pişman olamayacaksınız

  Cevapla
 3. Kız kardeşim 6 ay önce meme büyütme operasyonu çok memnun kaldı. Hiç bir ağrı sonrasında bir komplikasyon yaşamadı ve muhteşem oldu. Bende cesaret aldım ve operasyon oldum herkese tavsiye ediyorum. Eser hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 4. Eser hanıma meme estetiği operasyonu yaptırdım ve alabileceğim en iyi sonucu aldım. Hayal ettiğim gorunumde bir göğüse sahibim şuan. Burada tekrar ama tekrar kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Bu sayfayı okuyan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Sadece meme alanında değil bir çok estetik alanda hastalarının memnun kaldığına da bir çok yerde şahit oldum.

  Cevapla
 5. 2011’de Jinekomasti ameliyatı oldum. Tavsiye etmiyorum. Ameliyat yarım ay şekilinde göğüs alttan kesilerek yapıldı sonucunda gögüs halkasının yarısı yok gibi kalıcı şekil bozukluğu oldu can sıkıcı bi durum, ayrıca göğsümde his kaybı ve bastırıldığında ağrı var yıllardır devam ediyor hiç geçmedi. Kendisine ameliyattan 1 buçuk yıl sonra gittiğimde çözüm üretmedi. His kaybı sadece yanlış uygulama ve tekniklerde görülebilen bir durum.

  Cevapla

Yorum yapın