Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Estetik Cerrahi dünyasının sayılı kadın cerrahlarından Op.Dr.Eser Aydoğdu Samsun doğumlu… Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Eser Aydoğdu, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik Cerrahi ihtisası yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Op.Dr.Eser Aydoğdu’nun yurtiçi ve yurtdışı plastik cerrahi dergilerinde yayınlanmış onlarca makalesi vardır. Bu makaleler dünyadaki plastik cerrahlar tarafından referans olarak kullanılmıştır.

Dr. Eser Aydoğdu, Branş olarak meme estetiği alaninda daha cok hizmet veren dokdorlardan. Yapmış olduğumuz araştırmalar doğrusunda sorun olucak derecede olumsuz bilgilere ulaşamadık, Meme estetiği alanında turkuyede bayan doktorlar sıralamasinda iyi doktorlardan birisidir kendisi.

Doktor hakkında sorular sorabilir faydalı bilgileri takip edebilirsiniz ayrıca ameliyat deneyimleriniz var ise paylaşımlarda bulunarak ameliyat düşünen kişilere faydalı bilgiler sunabilirsiniz

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Neslihan
Neslihan
Estetikonerileri.Net
6 Kasım 2018 10:27

Eser hanıma meme estetiği operasyonu yaptırdım ve alabileceğim en iyi sonucu aldım. Hayal ettiğim gorunumde bir göğüse sahibim şuan. Burada tekrar ama tekrar kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Bu sayfayı okuyan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Sadece meme alanında değil bir çok estetik alanda hastalarının memnun kaldığına da bir çok yerde şahit oldum.

Aden Yılmaz
Aden Yılmaz
Estetikonerileri.Net
7 Mart 2019 22:20

yıllarca aramalarım sonucunda kendisini buldum yurt içi yurt dışı tüm doktorları araştırdım ama türkiyede tek isim ESER AYDOĞDU’ YU hep liste başımda buldum hiç kimse eline su dökemez gidip görüşün tatlı dili güler yüzü muhteşem ekibi ile sıcaklığı ve profesyonelliği görceksiniz olamıycak şeyleri hiç önermiyor kimse hayallere aldanmasın param sonuna kadar helal olsun

Zeynep Acar
Zeynep Acar
Estetikonerileri.Net
1 Şubat 2019 17:45

2013 yılında sevgili doktorum eser aydoğduya estetik ameliyatımı yaptırdım hem karın germem hemende meme büyütme yaklaşık 5 yıldır hastasıyım ben ve bir çok arkadaşım kendisini tercih ettik gözünüzü kapatın ve teslim olun iananın pişman olamayacaksınız

Nilay Bulut
Nilay Bulut
Estetikonerileri.Net
22 Ocak 2019 13:05

Kız kardeşim 6 ay önce meme büyütme operasyonu çok memnun kaldı. Hiç bir ağrı sonrasında bir komplikasyon yaşamadı ve muhteşem oldu. Bende cesaret aldım ve operasyon oldum herkese tavsiye ediyorum. Eser hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler herkese tavsiye ediyorum.

HASAN BARIŞ
HASAN BARIŞ
Estetikonerileri.Net
17 Eylül 2018 09:56

2011’de Jinekomasti ameliyatı oldum. Tavsiye etmiyorum. Ameliyat yarım ay şekilinde göğüs alttan kesilerek yapıldı sonucunda gögüs halkasının yarısı yok gibi kalıcı şekil bozukluğu oldu can sıkıcı bi durum, ayrıca göğsümde his kaybı ve bastırıldığında ağrı var yıllardır devam ediyor hiç geçmedi. Kendisine ameliyattan 1 buçuk yıl sonra gittiğimde çözüm üretmedi. His kaybı sadece yanlış uygulama ve tekniklerde görülebilen bir durum.

Gamze Yılmazer
Gamze Yılmazer
Estetikonerileri.Net
28 Temmuz 2018 17:03

Tek kelime ile harika bir doktor, sihirli elleri ile müthiş işler başarıyor

6
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x