Estetik Op. Dr. Engin Öcal 2022

Op. Dr. Engin Öcal

Doktor Engin Öcal Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Dr. Engin Öcal, İstanbul Tıp Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi’nde Plastik ve Estetik Cerrahi uzmanlığına başladı. 6 yıllık ihtisas sürecinde seçkin ulusal ve uluslararası kongre, kurs ve gözlemciliklerde bulunarak akademik çalışmalar yaptı. 2013-2015 yılları arasında Düzce’de devlet yükümlülük hizmetini tamamladı. 2015-2017 yılları arasında İstanbul Etiler Esteworld Hastanesi’nde estetik ağırlıklı uygulamalar yapmıştır. Dr. Engin Öcal halen Nişantaşı’ndaki kliniğinde hizmet vermektedir. Dr. Engin Öcal’ın ilgi alanı; total yüz gençleştirme, burun, meme ve karın estetiği ve obezite sonrası deformasyonların onarımıdır. Cerrahi felsefesi; hasta güvenliği öncelikli optimum sonuçlar yaratmaktır.

Doktor Engin Öcal Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Rinoplasti,Burun Estetiği, Yüz Estetiği, Meme Estetiği, Meme Toparlama Vücut Estetiği, Cerrahi Olmayan İşlemler ( Medikal Estetik ve Dolgular )

Adres: Vali Konağı Caddesi Hacı Mansur sok. No:2 D:7 İnka Residans
Nişantaşı / İstanbul

Sizlerde Doktor Engin Öcal Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Op. Dr. Engin Öcal” üzerine bir yorum

  1. Bende doktor ile alakali bazi yaZilar gormusdum ama iyi yazilardi en azindan bana oyle denk gelmisdi kimseyi yaniltmak istemem arkadaslar ama yinede arasdirilabilinir bir doktor gibi

    Cevapla

Yorum yapın