Estetik Op. Dr. Emine Çelik Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Emine Çelik Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Emine Çelik kimdir sorusuna yakından bakmak ve uzmanın eğitimi, tecrübeleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Op. Dr. Emine Çelik Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlaşmış bir cerrahtır. 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Emine Çelik 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda uzmanlığını tamamladı. Bunların yanında laparoskopik (kapalı) ameliyatlar konusunda eğitimler aldı. Günümüzde Op. Dr. Emine Çelik kadın doğum uzmanı olarak İskenderun’da hizmet veriyor.

Op. Dr. Emine Çelik İskenderun Özel Palmiye Hastanesi’nde görev yapıyor. Hastane Hatay’ın İskenderun ilçesinde, İsmet İnönü Mahallesi’nde 720 Sokak, 4 numarada bulunuyor. Uzman daha önceki yıllarda Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Hacettepe Tıp Fakültesi, Ağrı Patnos Devlet Hastanesi ve Şanlıurfa Özel Lotus Hastanesi gibi kurumlarda görev yaptı.

Op. Dr. Emine Çelik iletişim bilgilerini kullanarak çalıştığı kurumdan randevu ve danışmanlık alabilirsiniz. Özel Palmiye Hastanesi’nin sabit telefonuna 0850 305 77 55 numarasından ulaşabilirsiniz. Bu numarayı hem bilgi almak hem istediğiniz doktordan randevu almak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kurumun internet sitesinden online randevu oluşturmak da mümkün.

Op. Dr. Emine Çelik Fiyatlar

Op. Dr. Emine Çelik fiyat bilgisine ulaşmak için görev yaptığı kurumun yukarıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz. Uygulanacak tedavilerin, tetkiklerin ve muayenelerin ücretleri türlerine göre ve kurumun uyguladığı fiyat politikasına göre değişir. Randevu almadan önce bir telefon görüşmesi yaparak bunlar hakkında ortalama bir fiyat alabilirsiniz.

Op. Dr. Emine Çelik Yorumlar

Op. Dr. Emine Çelik yorumlar bölümü bu sayfanın altında bulunur. Sizin için en iyi uzmanı bulmak istiyorsanız daha önceki hastaların görüşlerini öğrenmek faydalı olur. Böylece kurum ve uzman hakkında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Op. Dr. Emine Çelik Şikayetler

Op. Dr. Emine Çelik şikayetler ve olumlu – olumsuz tüm değerlendirmeler sitemizin yorumlar bölümünde birleşik halde bulunur. En doğru hasta görüşlerini okuyarak daha kolay karar verebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Eğer Emine Çelik’ten daha önce tedavi aldıysanız aynı bölüme yorum bırakarak sizden sonrakilere yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yapın