Estetik Op. Dr. Cihan Karaca Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Cihan Karaca Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Cihan Karaca deneyimli bir Kulak Burun Boğaz uzmanıdır. Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz uzmanlığını tamamladı. 21 yıl boyunca devlet hastaneleri ve özel hastanelerde görev yaptı. Günümüzde Op. Dr. Cihan Karaca Ankara Maidan’da kendi muayenehanesinde hizmet veriyor. Cihan Karaca KBB alanına dahil olan ses kısıklığı, sinüzit, burun estetiği, kulak iltihabı gibi konularda tedaviler sunuyor. Aynı zamanda medikal estetik uygulamalar olan dolgu ve botoks gibi işlemleri de uyguluyor.

Op. Dr. Cihan Karaca iletişim numaralarını kullanarak muayenehanesiyle iletişime geçebilir, randevu ve bilgi alabilirsiniz. Randevu ve danışmanlık için 0312 557 30 60 numaralı sabit hattı arayabilirsiniz. Randevular için online randevu sistemini kullanmak da mümkün. Ayrıca Op. Dr. Cihan Karaca Instagram hesabından uyguladığı tedavilere dair içerikler oluşturuyor ve bilgilendirici paylaşımlar yapıyor.

Op. Dr. Cihan Karaca 2019 yılından beri Ankara’da bulunan kendi muayenehanesinde hizmet veriyor. Bu merkezi Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı üzerindeki Maidan İş ve Yaşam Merkezi’nde B blok 10. katta bulabilirsiniz.

Op. Dr. Cihan Karaca Fiyatlar

Op. Dr. Cihan Karaca fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz yukarıdaki iletişim numarasından muayenehaneyi arayabilirsiniz. Cihan Karaca’nın uyguladığı birçok tedavi ve işlem var. Bu yüzden her tedavinin fiyatı farklı olabilir ve yıldan yıla fiyatlandırmalar değişebilir. Bu nedenle ihtiyaçlarınıza ve size uygulanacak işlemlere göre en net fiyatı telefon ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

Op. Dr. Cihan Karaca Yorumlar

Op. Dr. Cihan Karaca yorumlar ve değerlendirmelerin tamamını görmek için sayfanın altındaki “yorumlar” bölümünü okuyabilirsiniz. Sizin için en iyi uzmanı arıyorsanız eğitim ve tecrübe bilgilerinin yanında hasta değerlendirmeleri de önem taşır. Bunları değerlendirmenize katarak daha kolay karar verebilirsiniz.

Op. Dr. Cihan Karaca Şikayetler

Op. Dr. Cihan Karaca şikayetler ve olumsuz değerlendirmeler diğeriyle aynı yerde, yorumlar bölümünde bulunur. Bu bölümde hastaların geri bildirimlerini okumak çok daha ayrıntılı bilgi almanızı sağlar. Ayrıca siz de uzman hakkında görüş bildirmek isterseniz yorum olarak yazabilirsiniz.

Yorum yapın