Op. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN Hakkında 2022

Op. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN Hakkında

Op. Dr. Murat Cevdet AKAGÜN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1974 yılında GÜMÜŞHANE’de doğan Dr. Murat Cevdet AKAGÜN. 1992 yılında Gümüşhane Anadolu Lisesinden mezun oldu.,1994 yılında ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP Fakültesine girdi. Tıp eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Eğitim Araştırma Hastahanesinden uzmanlığımı aldı ve 2008 yılında Kulak, Burun, Boğaz VE Baş Boyun Cerrahi Uzmanı olarak Mardin Midyat Devlet Hastahanesine Atanmıştır.

ABD New York Albert Einstein Hastanesi’ nde bulundan Dr Murat Cevdet AKAGÜN. 1 yıl süreyle yurtdışında yüzlerce estetik operasyon gerçekleştirdi. Bu süre içerisinde kendi alanında farklı olarak yaklaşık 5000 adet civarında başarılı ameliyat yapan Cevdet AKAGÜN. Yurtiçinde konularında otöriter sayılan birçok uzmanla özellikle burun estetiği operasyonları, horlama cerrahisi, çocuk kulak burun boğaz ameliyatları, klasik veya balonla sinüzit operasyonları, kepçe kulak operasyonları, kulak zarı ameliyatları, baş dönmesi, kulak çınlaması ve alerji konularında ortak çalışmalar gerçekleştirdi.

İyi derecede ingilizce, başlangıç düzeyinde almanca bilen Dr. Cevdet AKAGÜN. Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi ile asistanlığının ilk yıllarından beri özel olarak ilgilenmekte bu konu ile ilgili bir çok kez kadavra üzerinde özel çalışmalarda bulunmuştur. Op. Dr. Murat Cevdet AKAGÜN bu konularla ilgili bilimsel çalışmalarım devam etmektedir. Estetik burun ameliyatlardaki son gelişmeleri her yıl yurtdışında düzenli olarak düzenlenen kongrelere katılarak yakın olarak izlemektedir. Ayrıca kepçe kulak ameliyatları, göz altı torbaları ve yüz gençleştirme operasyonları ilgi alanları arasındadır.

Op. Dr. Murat Cevdet AKAGÜN hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır. ?

Burun estetiği operasyonları, Horlama cerrahisi, Çocuk Kulak Burun Boğaz Ameliyatları, Klasik veya balonla sinüzit operasyonları, Kepçe kulak operasyonları, Kulak zarı ameliyatları, Baş dönmesi, Kulak çınlaması, Alerji konuları, Kepçe kulak ameliyatları, Göz altı torbaları ve Yüz gençleştirme operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Op. Dr. Murat Cevdet AKAGÜN iletişim bilgileri

Tunalı Hilmi Cad. No:95/18 Sedef. Apt 5. Kat
Kavaklıdere / ANKARA
Tel : +90 312 427 36 66
Gsm : +90 553 390 10 10
E-mail: [email protected]

Doktor Murat Cevdet AKAGÜN ile deneyiminiz var ise aşağıda bulunan yorum bölümüne görüşlerinizi belirtiniz.

Op. Dr Murat Cevdet AKAGÜN Hakkında memnuniyetinizi veya memnuniyetsizliğinizi belirterek araştırma yapan kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yapın