Op. Dr. Burak YİĞENOĞLU Hakkında 2022

Op. Dr. Burak YİĞENOĞLU Hakkında

Dr. Burak YİĞENOĞLU Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1976 yılında Adana’nın Kozan ilçesinde dünyaya geldi. Lise öğrenimimi Kozan’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Uzmanlık eğitimini ise Çukurova Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı fakültesinde aldı. de aldım. Evliyim, bir kız ve bir erkek çocuk babasıyım.

Op. Dr. Burak YİĞENOĞLU hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır. ?

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) , Meme Küçültme, Liposuction, Genital Estetik, Meme Protezi, Yüz Germe,Göz Kapağı, Botox, Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi, Meme Büyütme, Vajinoplasti, Göz Altı Işık Dolgusu, Estetik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi, Burun Şekil Bozukluğu, Burun Estetiği (Rinoplasti), Burun Estetiği, Bölgesel Yağlanma, Boyun Germe, Botulinum Toksin, Botoks Ve Dolgu.

Op. Dr. Burak YİĞENOĞLU iletişim bilgileri

Gazipaşa Bulvarı, Toros Caddesi /ADANA
0322 402 22 22
0533 479 68 85
Op. Dr. Burak Yiğenoğlu Muayenehanesi

Op. Dr Burak YİĞENOĞLU Hakkında memnuniyetinizi veya memnuniyetsizliğinizi belirterek araştırma yapan kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.


Estetik Doktoru Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz. Estetik ameliyatlar gerçekten zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekten hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sormayı da ihmal etmeyin hastalarını da takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor Burak YİĞENOĞLU Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın