Op. Dr. Bora OK Hakkında 2022

Op. Dr. Bora OK Hakkında

Doktor Bora OK Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Dr. Bora Ok, Kültür Kolejinde ilköğrenimini tamamladıktan sonra orta öğretimini Vefa Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi’nden onur öğrencisi seçilerek mezun olduktan sonra girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) dereceye girerek Türkiye’nin en yoğunlukla ameliyat gerçekleştirilen hastanelerinden olan İstanbul Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimine başladı. Çalıştığı bu dönemde çok yoğun bir şekilde ve sayısız olarak el cerrahisi, yanık, doğumsal anomaliller, mikrocerrahi, tümör ve onarım cerrahisi, estetik cerrahi ameliyatlarına katıldı. İzmir, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği tarafından gerçekleştirilen kursu tamamlayarak, asistan ve sonrasında da uzman olarak başta el yaralanmaları olmak üzere çok sayıda başarılı mikrocerrahi ameliyatları gerçekleştirdi. Dr. Boro OK Uzmanlık tezi olarak çeşitli meme küçültme ameliyat tekniklerinin, kısa ve uzun dönem sonuçları ve hasta memnuniyetleri ile ilgili karşılaştırmalı bir çalışma sundu.

        Mecburi hizmet yükümlülüğünü tamamlamasının ardından İstanbul Newest Plastik Cerrahi Merkezi’nde başta meme, burun, yüz ve vücut estetiği olmak üzere binlerce estetik cerrahi ameliyatı, lazer ve medikal estetik uygulamaları gerçekleştirdi. Dr Bora OK, Türk Tabipleri Birliği ,Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Amerikan Plastik Cerrahi Derneği (ASPS), Avrupa Rinoplasti Derneği(RSE) ve Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Topluluğuna (ISAPS) üyesidir. Şu anda İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan muayenehanesinde görüşme ve muayenelerini yapmakta, Avrupa kıtası ve Britanya adası başta olmak üzere dünyanın hemen her bölgesinden gelen yurtdışı hastalarının da ameliyatlarını gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu ülkelerde seminer ve bilgilendirme toplantılarına katılmaktadır.

Op. Dr. Bora OK hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır. ?

Dr. Bora Ok’ un yapmış olduğu çalışmalar.
– Meme Dikleştirme ve Büyütme Cerrahisi
– Burun Estetiği
– Burun Şekillendirme Operasyonları
– Lazer ile yüz gençleştirme cerrahisi
-Boyun estetiği
– Ameliyatlı ve Ameliyatsız Kaş Şekillendirme
– Üst göz kapağı fazlalıklarınn ve göz kapağı torbalarının düzeltilmesi
– Vücut ve yağ dokusu şekillendirme
– karın germe
– Yüz ve boyun germe
– Fraksiyone lazer uygulamaları
– Dudak Şekillendirme
– Mikrocerrahi

Op. Dr. Bora OK iletişim bilgileri

ADRES

Fenerbahçe Mah. Lalezar sk No 7/9 Kadıköy/İstanbul Türkiye

EMAİL

[email protected]

TELEFON

Klinik Telefon
+90 216 358 21 22
Whatsapp

+90 (552) 822 23 21

Skype
DrBoraOk

Estetik Doktoru Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz. Estetik ameliyatlar gerçekten zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekten hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sormayı da ihmal etmeyin hastalarını da takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor Bora OK Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın