Estetik Op. Dr. Bahadır Çelik Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Op. Dr. Bahadır Çelik Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Bahadır Çelik Antalya’da görev yapan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzman bir cerrahtır. Eğitimine ve tecrübelerine daha yakından bakmak için Op. Dr. Bahadır Çelik kimdir konusuna yakından bakalım. Cerrah, Gülhane Tıp Fakültesi mezunu ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlığını tamamladı. Günümüzde Bahadır Çelik Antalya Bilim Üniversitesi’nde doktor öğretim üyesi olarak görev yapıyor.

Op. Dr. Bahadır Çelik kendi adını taşıyan özel bir Estetik Cerrahi kliniğinde hizmet veriyor. Klinik Antalya Muratpaşa’da numara 9’da bulunuyor. Klinikle iletişime geçmek, randevu ya da bilgi almak için telefon numaralarından ya da internet sitesi üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Op. Dr. Bahadır Çelik iletişim için kullanılan telefon numarası 0530 185 83 10. Yazarak iletişim kurmak isterseniz drbahadircelik.com adresi uzmanın kişisel web sitesidir. Bu linke tıkladığınızda çıkan sayfada sol üstte “iletişim” kısmı bulunur. Burada çıkan mesaj gönderme alanını doldurup “gönder” tuşuna basarak mesaj gönderebilirsiniz.

Op. Dr. Bahadır Çelik Fiyatlar

Op. Dr. Bahadır Çelik fiyat bilgisi almak istiyorsanız yukarıdaki telefon numarasını ya da internet sitesini kullanabilirsiniz. Burun, meme, kepçe kulak, badem göz, cilt germe ve popo estetiği gibi cerrahi işlemler doktorun uzmanlık alanında. Aynı zamanda ameliyatsız uygulamalar olan iple yüz askı, dolgu ve botox gibi işlemler de yapıyor. İhtiyacınız olan tedaviye göre ücretler değişeceği için Bahadır Çelik fiyat ve ödemelerini net olarak öğrenmenin yolu klinikle iletişime geçmektir.

Op. Dr. Bahadır Çelik Yorumlar

Op. Dr. Bahadır Çelik yorumlar ve olumlu – olumsuz geri dönüşleri okumak isterseniz yorumlar bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Burada bahsedilen uzmandan hizmet almış eski hastaların deneyimlerini ve önerilerini görebilirsiniz. Kendiniz için en iyi uzmanı bulmaya çalışırken eski hastaların yorumlarını okumak yardımcı olabilir.

Op. Dr. Bahadır Çelik Şikayetler

Op. Dr. Bahadır Çelik şikayet konuları hakkında bilgi almak için yorumlar kısmındaki değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Aynı zamanda daha önce bu uzmandan hizmet almışsanız siz de değerlendirme yazabilirsiniz. Bunlar araştırma yapan kişilere yardımcı olan önemli bilgiler verir ve karar verme sürecini kolaylaştırır.

Yorum yapın