Op. Dr. Aykut Özpür 2022

Op. Dr. Aykut Özpür

Doktor Aykut Özpür Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

2008 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi eğitimine Bezmialem (Vakıf Gureba EAH) üniversitesinde başladı.2013 yılında Ulusal Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kongresinde sundu. Bu çalışmasıyla deneysel dalda asistan bildiri yarışması birincilik ödülü’ne layık görüldü.

Op. Dr. Aykut Özpür Fulya Terrace’da hizmet vermektedir ve muanesi ücretlidir .

Doktor Aykut Özpür Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe,Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Mezoterapi, Kimyasal Peeling, Selülit Tedavisi.

Adres: TEŞVİKİYE MH. HAKKI YETEN CD. NO:13 FULYA TERRACE RESİDENCE D:94, 34365 ŞİŞLİ/İSTANBUL

Sizlerde Doktor Aykut Özpür Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Op. Dr. Aykut Özpür” üzerine 2 yorum

  1. Aykut hoca 👍👍👍hayalimdeki burnu verdi bana beklentimin çok cok üstunde bir burun cıkardı bu kadar doğalını ben bile tahmin etmiyordum acıkcası ve tek bir sorun yaşamadan ağri diye bisey hissetmeden iyilestim hastahane tercihi harkulade aykut özpüre denk gelen kisiler bence allahın sevdigi kulu olmalı ağrısız sızısız sorunsuz bir operasyon gecirdim sayesinde 100 tane burnum olsa hepsini ona yaptırabilirim ayrica daha cok bransla ilgili birgün baska bir konuda ihtiyaç duyarsam şayet kesinlikle önceligim tereddutsüz odur 👍 teşekkür ederim aykut özpur 🙏 boyle işleri sansa bırakmayın 👍

    Cevapla
    • Merhabalar ben de yaptırmak istiyorum burnumu aykut beye ama ücret nedir onu bilmiyorum ve süreç nasıldı

      Cevapla

Yorum yapın