Op. Dr. Aret Çerçi Özkan 2022

Op. Dr. Aret Çerçi Özkan

Doktor Aret Çerçi Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Dr. Aret Çerçi Özkan, 1971 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İngilizce Tıp Bölümüne girmeye hak kazandı.

Tıp öğrencisiyken, “III. International Cardiology Student Days” adlı Uluslararası Öğrenci Sempozyumu’nun düzenleme kurulu başkanlığını yaptı. 1995 İngilizce Tıp Mezunlarının diploma töreninin organizasyon ve sunuculuğunu üstlendi.

1995 yılında, Tıp Fakültesinden, İngilizce Tıp Bölümü dönem altıncısı olarak mezun oldu.

1996 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavında yaptığı yüksek derece ile İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında ihtisas yapmaya hak kazandı. Bu kurumda 6 yıl plastik ve rekonstrüktif cerrahi eğitimi aldı.

Doktor Aret Çerçi Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler


Rinoplasti, Burun Estetiği, Karın Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Mastopeksi (Meme dikleştirme), Botox, Dolgu, Kepçe Kulak Deformitesi ve Ameliyatı, Liposuction, Jinekomasti (Erkeklerde meme küçültme), Yağ Enjeksiyonu, Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti), Yüz Germe (Face Lift, Ritidektomi), Çene Ucu Augmentasyonu (Çene ucunun belirginleştirilmesi), Malar Augmentation ( Elmacık kemiğinin belirginleştirilmesi), Bilekte ve Parmaklarda Oluşan Ganglion Kistleri (Sinovyal Kistler) ,Sindaktili (Bitişik parmaklar), Dupuytren Hastalığı (3.4.5. parmakların tam açılamaması), Karpal Tünel Sendromu (Bilek kanalı sendromu), Kubital Tünel Sendromu (Dirsek seviyesinde sinir sıkışması), Tetik Parmak (Trigger finger), Kaş Kaldırma ve Alın Germe, Kanser Sonrası Meme Onarımı.

Adres: Bakırköy ilçesi Zuhuratbaba Mahallesi İncirli Caddesi No:89 Kat:3 Daire:7

orularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın