Op.Dr. Alpaslan YILDIRIM 2022

Op.Dr. Alpaslan YILDIRIM

Doktor Alpaslan Yıldırım Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op. Dr. Alpaslan Yıldırım 1979 yılında Karabük’te doğdu. 1996 yılında Karabük Anadolu Lisesi’nden mezun olan Yıldırım, aynı yıl İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne girmeye hak kazanarak eğitim hayatını burada sürdürdü. 2003-2009 yılları arasında İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisasını tamamlayan Op. Dr. Alpaslan Yıldırım, uzmanlık eğitimi yıllarında özellikle Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi, Kulak Estetiği alanlarında araştırmalar yaparak kişisel gelişimini tamamladı.

Yıldırım, 2009-2010 yılları arasında ise Şanlıurfa Viranşehir Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini gerçekleştirdi. Asistanlık yıllarından itibaren 20 bine yakın ameliyat gerçekleştiren Op. Dr. Alpaslan Yıldırım, Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi konusunda ise yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Bu konuda sayısız vakayı başarılı bir şekilde opere eden Yıldırım, Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi alanında bilimsel çalışmalarına da devam etmektedir. Estetik cerrahinin idealist bir yaklaşımla ele alınması gerektiğine inanan Yıldırım, bilgi birikimini geliştirmek, bilgilerini paylaşmak ve son gelişmeleri takip etmek için yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda kongreye katılmıştır.

Op. Dr. Alpaslan Yıldırım, ayrıca Kepçe Kulak Ameliyatı (Otoplasti), Orta Kulak Cerrahisi konularında da tıp camiasında yetkinliğiyle bilinmektedir.

Doktor Alpaslan Yıldırım Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği

Revizyon Burun Estetiği (Düzeltme)

Ameliyatsız Burun Estetiği

Burun Ucu Estetiği

Estetikte Yüz Analizinin Önemi

Fonksiyonel Burun Estetiği

Kulak Estetiği

Yüz Estetiği

Uyku Apnesi

Adres: Ataköy 7.8.9.10. Kısım Mh. Çobançeşme E-5 Yanyol Cd. Ataköy Towers B Blok No:123
Bakırköy / İstanbul / Türkiye

Sizlerde Doktor Alpaslan Yıldırım Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Op.Dr. Alpaslan YILDIRIM” üzerine bir yorum

  1. Sosyal medyasindaki paylasimlari hep iyi olanlar zaten kimse kotu paylasmaz birde hastalarinda komplikasyon a maruz kalanlar olunca ileri tarihlere atiyor ilerde yopariz bekleyim iyice vs gibi

    Cevapla

Yorum yapın