Op. Dr. Ali Oğuz DEMİR 2022

Op. Dr. Ali Oğuz DEMİR

Doktor Ali Oğuz DEMİR Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

25 Aralık 1987’de  tarihinde Erzincan’da doğdum. İlk orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra daha ilkokul sıralarında karar verdiğim tıp hayatıma 2005 yılında Atatürk  üniversitesi Tıp Fakültesinde başladım ve 2011 yılında mezun oldum. Kısa bir mecburi hizmet döneminden sonra Şubat 2012’de KBB’ye dair her şeyimi borçlu olduğum Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda ihtisasa başladım. Ağustos 2016’da ihtisas sürecini başarıyla tamamlayarak KBB Uzmanı olmaya hak kazandım.

2017 yılında Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi derneğince düzenlenen yazılı ve sözlü sınavlarda başarı göstererek Yeterlik Belgesi almaya hak kazandım. Tokat Zile ve İzmir Seferihisar Devlet hastanelerinde mecburi hizmetimi gerçekleştirdim. Bu süreçte değişik tekniklerle yüzlerce burun estetiği yapma fırsatım oldu ve kendi tekniğimi şekillendirmeye başladım. 2018 yılında Türk KBB&BBC Derneğinin düzenlediği Yüz Plastik ve Estetik Cerrahi okulunun teorik ve pratik eğitimlerine katıldım. Bu süreçte burun estetiği, göz kapağı estetiği ve diğer yüz estetik cerrahi prosedürleri hakkında deneyim kazandım ve bu okuldan başarıyla mezun oldum. Eylül 2019 ‘da Fransa’nın Nice şehrinde burun estetiği ve yüz plastik cerrahi’de Dünya’da önde gelen isimlerden Dr Yves Saban’ın kliniğinde gözlemci olarak çalışmalarda bulundum.

2020 yılı itibariyle Ento Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi’nde hastalarımı kabul etmekteyim.

Doktor Ali Oğuz DEMİR hangi alanda tedavi yapmaktadır ?

Estetik Burun Ameliyatı (Rinoplasti)
Kepçe Kulak Ameliyatı ( Otoplasti )

Kulak Hastalıkları : İşitme kayıpları, Akut ve kronik kulak iltihapları, Baş dönmeleri, Kulak çınlamaları , Yüz felci ve bu bölgedeki diğer önemli sinirlerin hastalıkları, Sinir kökenli ağrılar, Kulak bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler, Kulak ve dış kulak kanalının doğumsal şekil bozuklukları.

Burun Hastalıkları : Burun ve sinüslerin her türlü iltihapları, Alerjik nezle Koku bozuklukları. Burun tıkanıklığı. Şekilsel burun problemleri (estetik burun cerrahisi), Burun ve sinüs bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler.

Boğaz Hastalıkları : Dudaklar, ağız boşluğu ve boğazda yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Horlama ve uykuda tıkanma(apne) hastalığının tedavisi. Bademcik ve geniz eti hastalıklarının tedavisi, Ses telleri (gırtlak) ve yutak bölgesinde yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Ses ve konuşma bozuklukları. Yemek borusu hastalıkları ve yutma bozuklukları, Tükürük bezlerinin her türlü iltihabi hastalıkları ve iyi veya kötü huylu tümörleri Baş ve boyun bölgesi hastalıkları, Boyundaki her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler. Görme, koku, işitme, denge, yüz siniri ve bu bölgedeki diğer büyük sinir ve damar yapılarının hastalıkları, Yüz travması ve kırıkları, Yüz bölgesindeki deformiteler, Estetik ve doku kayıplarını onarmaya yönelik (rekonstrüktif) müdahaleler.

Doktor Ali Oğuz DEMİR İletişim bilgileri

Ento Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi Bornova/İzmir

Kazım Dirik Mahallesi 364/1 Sk.
No: 36/A Bornova, İZMİR.
[email protected]
+90 232 400 36 86
+90 232 400 36 86

Op. Doktor Ali Oğuz DEMİR Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Ali Oğuz DEMİR’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Ali Oğuz DEMİR ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın