Estetik Op. Doktor Zekeriya KUL 2022

Op. Doktor Zekeriya KUL

Doktor Zekeriya KUL Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1993-1999 yıllları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde gördüğü tıp eğitiminden sonra , Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başladı. İhtisas sürecinde birçok yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılımda bulundu. Uzmanlık eğitimi aldığı yıllarda Brezilya – Belo Horizonte Belvedere Hospital’da Dr Cesar Arrunetaqui’den meme estetik cerrahisi, vücut şekillendirme ve yüz gençleştirme ameliyatları üzerine eğitim aldı. “Yağ dokusu kaynaklı stromal vasküler fraksiyonunun random paternli cilt fleplerinin yaşayabilirliği üzerine etkisi” başlıklı tezi ile Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığına hak kazandı. İhtisas sonrası zorunlu hizmet görevini Van Devlet Hastanesinde yerine getirdi. Ardından bir süre İstanbul-Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yaptıktan sonra gene İstanbul’da kurduğu özel klinikte yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalarına hizmet vermeye başladı. Kendine özel geliştirdiği ameliyat teknikleri ile hastalarına kalıcı ve etkili ameliyat sonuçları sunmanın yanısıra, bu teknikleri dünyanın farklı ülkelerinden ziyaretine gelen meslektaşlarıyla paylaşmakta, belli peryodlarla yurtdışında eğitim kursları ve canlı cerrahi programları düzenlemektedir.

Doktor Zekeriya KUL hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Meme Estetiği : Meme Büyültme, Meme Küçültme, Jinekomasti
Yüz Gençleştirme: Rinoplasti, Endoskopik şakak germe ve Kaş Kaldırma, Orta Yüz Gençleştirme, Alt ve yüz boyun gençleştirme, Göz Kapağı Estetiği, Kulak Estetiği
Vücut Şekillendirme : Liposuction, Karın Germe, Kol ve Uyluk Germe
Saç Ekimi

Doktor Zekeriya KUL İletişim bilgileri

Adres :

Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd.,
No:23, Vital Plaza, K:5, Fulya,
34365 Şişli/İstanbul

Email: [email protected]

Telefon: +90 212 241 44 44

Telefon: +90 533 276 50 07(Asistan)

Doktor Zekeriya KUL Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Zekeriya KUL ‘ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Zekeriya KUL ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın