Op. Doktor Yusuf Orhan UÇAL 2022

Op. Doktor Yusuf Orhan UÇAL

Op. Doktor Yusuf Orhan UÇAL Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

27 Eylül 1983 tarihinde Kilis’te dünyaya gelen Doktor Yusuf Orhan UÇAL  İlk orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra daha ilkokul sıralarında karar verdiği TIP hayaline 2001 yılında Manisa Celal Bayar üniversitesinde başladı . Burada 2 yıl eğitim gördükten sonra Adana Çukurova Üniversitesine yatay geçiş yaparak TIP öğrenimini başarıyla tamamladı. TIP Fakültesini dereceyle bitirdikten sonra TUS sınavını kazanarak Kulak Burun Boğaz bölümü kazandı 2013 yılında bu eğitimini de tamamlayarak Kulak burun boğaz uzmanı unvanını almaya hak kazandı. 2014-2017 yılları arasında Özel Sur Hastanesinde Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak çalıştı. Bu 3 yıllık süreçte 1000’den fazla hastanın operasyonunu gerçekleştirdi. 2017 Haziran ayından itibaren kendi muayenehanesinde Burun Estetiği, Pediatrik KBB ve Yüz Estetik Uygulamaları alanında hizmet vermektedir.

Op. Doktor Yusuf Orhan UÇAL’ ın ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Rinoplasti

SeptoRinoplasti

Burun Estetiği

Bademcik Ve Genizeti

Nazal Valv Yetmezliği

Sinüs Hastalıkları

Geniz Eti Problemi

Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi

Botoks

Op. Doktor Yusuf Orhan UÇAL Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Adres : Küçükbakkalköy Mh. Dudullu Cad. Brandium Residence R2 Blok Kat:2 Daire:97-98 Ataşehir/İstanbul

Telefon : +90 216 909 41 31

WhatsApp İletişim : +90 546 513 06 95

E-posta : [email protected]

Op. Doktor Yusuf Orhan UÇAL Tedavi Fiyatları 2021

Op. Doktor Yusuf Orhan UÇAL’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Doktor Yusuf Orhan UÇAL ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın