Op. Doktor Vasfi ÇELİK

Op. Doktor Vasfi ÇELİK hakkında

Op. Doktor Vasfi ÇELİK Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

Op. Dr. Vasfi Çelik Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mersin Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında Uzmanlığını tamamladıktan sonra Aksaray Devlet Hastanesinde atandı. Aksaray Devlet Hastanesinde 1.5 yıl , Mersin Devlet Hastanesinde de 1.5 yıl çalıştıktan sonra Mersin Şehir Hastanesine ataması yapılmış ve burada da 8 ay çalışmıştır.

Op. Doktor Vasfi ÇELİK , kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Doktor Vasfi ÇELİK’ in ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Burun eğriliği, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Bölgesel Yağlanma, Göğüs Estetiği, Kepçe Kulak Sorunu, Jinekomasti. Yüz Kırışıklıkları, Abdominoplasti, Meme Küçültme, Yüz Kırıkları, Burun Tıkanıklığı, Deri Kanseri, Göz Altı Morlukları. Yüz Germe, Liposuction ( Yağ Alma), Yağ Enjeksiyonu, Popo Büyütme ( Gluteal Augmentasyon),Meme Rekonstruksiyonu. Kapalı Teknik Rinoplasti, Facelift, Lazer Liposuction, Vücut Şekillendirme, Post-Bariatrik Cerrahi,Meme Küçültme. Göz Kapağı Estetiği, Fue Yöntemi İle Saç Ekimi, Vaser liposuction, Botox Enjeksiyonu, Kaş Estetigi (kaş kaldırma/ dolgu). Üst Göz Kapağı Estetiği, Genital Estetik, PRP, Cilt Estetiği, Mikrodermabrazyon( Dermapen), Tummy Tuck( Abdominoplasty). Augmentation Mammoplasty Definition, PRP Saç Mezoterapisi, Letdownrinoplasti, Piezo İle Burun Estetiği, Lazer Lipoliz. Boyun Germe, Dolgu İle Yüz Şekillendirme, Reduction Mammoplasty ( Mememe Küçültme ),Meme Dikleştirme, Correction Prominent ears. Dudak Şekillendirme, Dudak Dolgusu, Burun Estetiği, Revizyon Rinoplasti, Kosta Greftli Revizyon Rinoplasti, Karmarinoplasti, Lazer Liposuction Şekillendirme. Arm Lift ( Kol Germe), Uyluk Germe – Üst Bacak Germe – THIGH LIFT, Liposuction ile Bacak İnceltme, Dolgu İle Burun Estetigi.Op. Doktor Vasfi ÇELİK Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Adres : Güvenevler Mahallesi, 1937 Sokak, No:1
Yenişehir / Mersin

Telefon : (0324) 325 22 22

E-Mail : info@vasficelik.com

Op. Doktor Vasfi ÇELİK Tedavi Fiyatları 2021

Op. Doktor Vasfi ÇELİK’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Doktor Vasfi ÇELİK ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x