Estetik Op. Doktor Ünal ŞAHİN 2022

Op. Doktor Ünal ŞAHİN

Doktor Ünal ŞAHİN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1966 yılında Ankara’da doğan Ünal Şahin tüm eğitimini Başkent’te tamamlamıştır. (1980-1983 Ankara Atatürk Lisesi, 1983-1989 Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi). 1989-1995 yılları arasında ihtisasını aynı dönemde Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi‘nin Türkiye’de en yoğun yapıldığı kliniklerden biri olan Ankara SSK Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. 1996-1997 yılları arasında GATA Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği‘nde askerlik görevini bitirdikten sonra, Ankara SSK Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Baş Asistan ve Uzman Doktor olarak 20 yıl görev yapmıştır. Aynı zamanda ONEP Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi’nde 1997-2016 yılları arasında çalışmıştır.

Op.Dr.Ünal Şahin, Plastik Cerrahi ameliyatlarının yanısıra, Ameliyatsız Medikal Estetik alanlarında da 20 yıllık deneyimiyle hastalarına güzellik ve estetik vizyonuyla yeni muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Doktor Ünal ŞAHİN hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Ameliyatlı Estetik :
Meme Estetiği:
Meme Büyültme, Meme Küçültme , Meme Dikleştirme
Beden Estetiği : Kol İnceltme, Yağ Enjeksiyonu , Vaser-Laser, Karın Germe, Mini Karın Germe , Kalça Büyütme
Liposuction
Burun Estetiği: Burun Ucu Kaldırma, Revizyon Burun Cerrahisi
Genital Estetik : İç Dudak Estetiği
Yüz Estetik : Boyun Yağ Çekme, Boyun Germe, Kulak Estetiği, Yağ Enjeksiyonu, Kulak Memesi Yırtığı, Kaş Asma, Alın Germe, Göz Kapağı Estetiği, Göz Altı torbaları, Çene Estetiği
Bacak Estetiği: Bacak Şekillendirme, Bacak Germe

Ameliyatsız Estetik : Yüz Estetiği, Gövde Estetiği
Erkekler İçin Estetik


Doktor Ünal ŞAHİN İletişim bilgileri

Adres: Yaşam Caddesi Nergis Sokak Via Tower İş Merkezi No: 17/41
Söğütözü / ANKARA
Mail : [email protected]
[email protected]
Telefon: (312) 2191906
(533) 1339818

Doktor Ünal ŞAHİN Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Ünal ŞAHİN’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Ünal ŞAHİN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın