Op Doktor Uğur Şahin 2022

Op Doktor Uğur Şahin

Op. Doktor Uğur ŞAHİN Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op. Doktor Uğur ŞAHİN 2003 yılında dereceyle girdiği İstanbul Tıp Fakültesi’nden 2009 yılında dereceyle mezun oldu. Tıpta Uzmanlık Sınavında elde ettiği başarı ile 2010 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimi görmeye hak kazandı. Plastik Cerrahi camiasında tanınmış isimlerle çalıştı. Uzmanlık eğitimi boyunca Estetik Cerrahi, Mikrocerrahi, Yara ve Yanık Bakımı, Maksillofasyal Cerrahi, El cerrahisi, Kanser Cerrahisi, Meme Cerrahisi alanlarında çok sayıda operasyona katılma imkanı bularak bu alanlarda kendini geliştirdi. İstanbul ili beykoz ilçesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Doktor Uğur ŞAHİN ‘ in ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Burun Estetiği

Yüz Estetiği

Meme Estetiği

Vücut Estetiği

Ameliyatsız Tedaviler: Alın Botoksu, Kaz Ayağı Botoks, Yüz inceltme botoksu, Dudak botoksu, Göz altı ışık dolgusu, Yanak dolgusu, Parantez yanak dolgusu, Dudak dolgusu, Çene dolgusu.

Doktor Uğur ŞAHİN Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

+90 555 995 35 93

[email protected]

Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 24 PK:34805 Kavacık / Beykoz / İstanbul

Op. Doktor Uğur ŞAHİN Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Uğur ŞAHİN’in yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Uğur ŞAHİN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın