Estetik Op. Doktor Sezgin BEKDEMİR 2022

Op. Doktor Sezgin BEKDEMİR

Doktor Sezgin BEKDEMİR Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1974 yılı Giresun ili Bulancak ilçesinde doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini Giresun’ da tamamladıktan sonra 1992 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi ’ni kazandı. 2000 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB bölümünü kazanarak, 2004 yılında ihtisasımı tamamladıktan sonra, Oltu Devlet Hastanesi ve Erzurum Numune Hastanesi ’nde çalıştı. 2005 yılında Erzurum Özel Şifa Hastanesi ’nde çalışmaya başladı.

2007-2008 yılları arasında Van Asker Hastanesi ’nde askerliğini tamamladı. Askerlik dönüşü 4 ay daha Erzurum Şifa Hastanesi ’nde çalıştı. 2008 tarihinde Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Etlik ve Sincan şubesinde çalışmaya başladı. 5 yıl Ankara’da çalıştıktan sonra Ekim 2013 yılında İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi ’nde çalışmaya başladım. Temmuz 2014 yılında Turgutlu Özel Ege Umut Hastanesi ’nde çalışmaya başladı. 2015 yılında ENTO KBB ailesine katıldı.

Doktor Sezgin BEKDEMİR hangi alanda tedavi yapmaktadır ?

Estetik Burun Ameliyatı (Rinoplasti)
Kepçe Kulak Ameliyatı ( Otoplasti )

Kulak Hastalıkları : İşitme kayıpları, Akut ve kronik kulak iltihapları, Baş dönmeleri, Kulak çınlamaları , Yüz felci ve bu bölgedeki diğer önemli sinirlerin hastalıkları, Sinir kökenli ağrılar, Kulak bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler, Kulak ve dış kulak kanalının doğumsal şekil bozuklukları.

Burun Hastalıkları : Burun ve sinüslerin her türlü iltihapları, Alerjik nezle Koku bozuklukları. Burun tıkanıklığı. Şekilsel burun problemleri (estetik burun cerrahisi), Burun ve sinüs bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler.

Boğaz Hastalıkları : Dudaklar, ağız boşluğu ve boğazda yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Horlama ve uykuda tıkanma(apne) hastalığının tedavisi. Bademcik ve geniz eti hastalıklarının tedavisi, Ses telleri (gırtlak) ve yutak bölgesinde yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Ses ve konuşma bozuklukları. Yemek borusu hastalıkları ve yutma bozuklukları, Tükürük bezlerinin her türlü iltihabi hastalıkları ve iyi veya kötü huylu tümörleri Baş ve boyun bölgesi hastalıkları, Boyundaki her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler. Görme, koku, işitme, denge, yüz siniri ve bu bölgedeki diğer büyük sinir ve damar yapılarının hastalıkları, Yüz travması ve kırıkları, Yüz bölgesindeki deformiteler, Estetik ve doku kayıplarını onarmaya yönelik (rekonstrüktif) müdahaleler.

Doktor Sezgin BEKDEMİR İletişim bilgileri

Ento Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi Bornova/İzmir

Kazım Dirik Mahallesi 364/1 Sk.
No: 36/A Bornova, İZMİR.
[email protected]
+90 232 400 36 86
+90 232 400 36 86

Op. Doktor Sezgin BEKDEMİR Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Sezgin BEKDEMİR’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Sezgin BEKDEMİR ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın