Op. Doktor Mustafa DEMİR

doktor  mustafa demir yorumlar, mustafa demir şikayetler, mustafa demir hasta yorumları, mustafa demir tedavi ücreti 2021, istanbul KBB doktorları
Op. Doktor Mustafa Demir Hakkında

Doktor Mustafa DEMİR Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

İlköğretimini Diyadin’de, Orta öğretimini Ağrı’da tamamladı. 2004 yılında Süleyman Demirel Tıp Fakültesi’ne girdi. 2010 yılında Tıp fakültesinden  mezun oldu. Mezun olduğu yıl ihtisasa başlayarak Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanlığı eğitimini  Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı. İhtisası süresince estetik ve fonksiyonel burun ameliyatları ile ilgili birçok kurs ve kongreye katıldı. İhtisasını tamamladıktan sonra üç seneye yakın Kars Devlet Hastahanesi’nde çalıştı. 

KBB ameliyatlarının çoğunu yapmakla birlikte, Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi ile özel olarak ilgilenmektedir. Asistanlık yıllarından itibaren meslek yaşamında 1000′den fazla estetik burun ameliyatı yapan Dr. Demir’in, özellikle Fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi, horlama, sinüzit ameliyat sayıları standartların üzerindedir. Bu konu ile ilgili birçok kadavra çalışmasında bulunmuştur.

Doktor Mustafa DEMİR hangi alanda tedavi yapmaktadır ?

Burun Estetiği, Burun Ameliyatı, Revizyon Burun Ameliyatı, Burun Ucu Ameliyatı, Burun Estetiğinde Yüz analizi , Piezo Cerrahi, Revizyon Burun Estetiği, Revizyon Rinoplasti.Doktor Mustafa DEMİR İletişim bilgileri

Adres : ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAH. ÇOBANÇEŞME E-5 YAN YOL CAD. NO: 16 /1 İÇ KAPI NO: 95 BAKIRKÖY/ İSTANBUL
E-posta : mudem_04@hotmail.com
Telefon :   +90 532 506 50 36

Op. Doktor Mustafa DEMİR Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Mustafa DEMİR’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Mustafa DEMİR ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x