Estetik Op. Doktor Murat Melih CAN 2022

Op. Doktor Murat Melih CAN

Doktor Murat Melih CAN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

İlk Orta eğitimini Kütahya da, lise eğitimini Eskişehir Fen Lisesinde  tamamladıktan sonra Tıp Eğitimini Başkent Üniversitesinde gerçekleştirdi.2006 yılında tıp doktoru ünvanını aldı.2006-2007 seneleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Acil Tıp A.B.D acil tıp asistanı olarak çalıştı. 2007 yılında buradan ayrılarak  Plastik cerrahi eğitimini 2008-2013 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptı.2013-2014 te Kars Devlet Hastanesi plastik cerrahi Kliniği’nde ve 2014-2016  yılları arasında Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde çalıştı. 2016 yılından itibaren özel sektörde çalışmakta olup 2018 yılından itibaren kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Doktor Murat Melih CAN hangi alanda tedavi yapmaktadır ?

Yüz Estetiği : Burun Estetiği, Yüz germe, Yüze yağ enjeksiyonu, Kepçe Kulak Estetiği, Göz kapağı Estetiği, Gamze Estetiği, Bişektomi.

Estetik İşlemleri : Jinekomasti, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dİkleştirme, Meme Dikleştirme ve Büyütme. Kol İnceltme, Kol germe, Karın germe, Liposuction.

Ameliyatsız Estetik: Dolgu, Göz Altı Morluk Giderme.

Doktor Murat Melih CAN İletişim bilgileri

Talatpaşa Blv. No:10 K:4 D:6 Alsancak/İZMİR
(0533) 913 24 35)
[email protected]

Op. Doktor Murat Melih CAN Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Murat Melih CAN’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Murat Melih CAN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın