Estetik Op. Doktor Mahmut YILDIZ 2022

Op. Doktor Mahmut YILDIZ

Doktor Mahmut YILDIZ Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1981 yılında, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1987 yılında, Çukurova Ünüversitesi Tıp Fakültesi-Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı oldu. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Seyhan / Adana’da Güney Estetik Cerrahi’de hizmet vermektedir.

Doktor Mahmut YILDIZ hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Burun Estetiği, Meme Büyütme, Meme Estetiği, Meme Onarımı, Botox, Prp, Karın Germe, Meme Dikleştirme, Meme Küçültme, Dudak Büyütme, Göz Kapağı Estetiği


Doktor Mahmut YILDIZ İletişim bilgileri

Güney Estetik Cerrahi ( Doktor Mahmut Yıldız )
Adres: Reşatbey Mah. Atatürk Caddesi Gen İş Merkezi Kat:7 Daire : 20, 01120 Adana

Randevu Hattı: 
(0322) 457 80 84
+90 (532) 323 0512

Doktor Mahmut YILDIZ Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Mahmut YILDIZ’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Mahmut YILDIZ ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın