Op. Doktor Mahmut GÖKDOĞAN | Estetik Doktor Yorumları

Op. Doktor Mahmut GÖKDOĞAN

doktor mahmut gökdoğan  yorumlar, mahmut gökdoğan şikayetler, mahmut gökdoğan   hasta yorumları, mahmut gökdoğan  tedavi ücreti 2021, mersin KBB doktorları
Op. Doktor Mahmut GÖKDOĞAN Hakkında yorumlar paylaşımlar

Doktor Mahmut GÖKDOĞAN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op. Dr. Mahmut Gökdoğan, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mersin ve Adana illerinden hasta kabul eden Mahmut GÖKDOĞAN ile ilgili bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Doktor Mahmut GÖKDOĞAN ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

İlgilendiği hastalıklar :

Liposuction, Göz Altı Morlukları, Lazer Epilasyon, Boksör Kırığı, Makromasti, Meme Dikleştirme, Cilt Lekeleri, Tendon Kopması, Burun Hastalıkları, Tendon Yaralanması.

Dolgu, Liposakşın. Prp, Cilt Estetiği, Endoskopik Estetik Cerrahi, Redüksiyon Mammoplasti Meme Küçültme, Göğüs Kası Protezi, Cilt Yenileme, Boyun Germe(Kozmetik Cerrahi), El Cerrahisi, Blefaroplasti, Yağ Enjeksiyonları, Burun Estetiği. Meme Küçültme, Lazer Liposuction, Lazer Lipoliz, Göz Kapağı Estetiği, Botoks, Karın Germe Abdominoplasty, Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti), Vücut Şekillendirme, Yüz Gerdirme, Botoks Enjeksiyonu, Lipoplasti, Kulak Estetiği, Meme Estetiği, Prp Saç Tedavisi. Kaş Estetiği, Deri Grefti Uygulaması, Doku Eksikliklerinin Onarılması, Dudak Büyütme, Kozmetik Cerrahi, Rinoplasti, Kaş Kaldırma, Kozmetik Cerrahisi, Meme Büyütme, Baldır Protezi, Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme).

Tedaviler :

Yanık tedavisi, Laparoskopik bariatrik cerrahi, Prp yüz gençleştirme, Lipoplasti, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme)

Doktor Murat GÖKDOĞAN İletişim bilgileri

Mersin :
Yeni Mah., G.M.K. Bulvarı 669/B, 33330 Mezitli/Yenişehir/Mezitli/Mersin  Mersin
Özel M City Hospital Hastanesi

Adana :

Güzelyalı mah. 81119.Sok No:2 Çukurova/Adana
Özel Adana Güzelyalı Hastanesi

Op. Doktor Murat GÖKDOĞAN Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Murat GÖKDOĞAN’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Murat GÖKDOĞAN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sevda
Sevda
Estetikonerileri.Net
18 Mayıs 2021 01:30

Bundan 3 yıl önce bi hevesle ameliyat oldum kendisine burnumun ortasını oyduğu gibi burun deliklerimi de yamuk yaptı. Allah’a havale etmekten başka bir şey yapamadım ayrıca devletten vergi kaçırıyor gerekli incelemelerin yapılmasını istiyorum

Narin
Narin
Estetikonerileri.Net
24 Mayıs 2021 14:26

Hayatımı mahveden kasap. Sadece kemerim vardı. Bu kadar kolay bir burunun bile içine anca bu kadar sıçılır. Nefes alamıyorum burun duvarlarım kemik yıkımı nedeniyle birbirine yapışmış durumda 2. Ameliyatı olamıyorum. Çünkü kaburgadan kemik alınması gerekiyormuş.

Furkan
Furkan
Estetikonerileri.Net
28 Haziran 2021 20:15

2019 aralık ayında kendisine ameliyat oldum belçikadan gelip bin pişman oldum burnumu aşırı oyuk küçük yaptı ve içine dokunmamış bile nefes kalmadı eskiden nefesim çok iyiydi burdaki hekimler güldüler sonuca felaket diye kimseye önermiyorum

3
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x