Estetik Op. Doktor Kırdar GÜNEY 2022

Op. Doktor Kırdar GÜNEY

Op. Doktor Kırdar GÜNEY Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1983 yılında Ankarada doğan Op. Doktor Kırdar GÜNEY. Lisans Eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde 6 yıllık tıp eğitimi ardından, okulu 5. olarak bitirerek mezun oldu. Doktor Kırdar GÜNEY lisans eğitimi sonrası Tıpta uzmanlık sınavında (TUS) derece yaparak, Gazi Üniversite Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde uzmanlık eğitimine başladı. Mecburi hizmetini gerçekleştirmek üzere Konya Eğitim Araştırma hastanesine atandı. Günümüzde İstanbul René Clinic’te uzman doktor olarak çalışmaktadır. Doktor Kırdar GÜNEY’in üye olduğu dernekler; International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), American Society of Plastic Surgeons (ASPS), Expert2Expert, Teoxane International Expert, Türk Plastik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği.

Kırdar GÜNEY şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Şişli / İstanbul’da kendi estetik kliniğinde hizmet vermektedir.

Op. Doktor Kırdar GÜNEY ‘ in ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Göğüs estetiği, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Büyütme, Yüz Estetiği, Leke tedavisi, Kök Hücre, Kol Germe, Göz Kapağı Estetiği, Dudak dolgusu, Dekolte boyun kırışıklıkları, Dudak nemlendirme.

Burun estetiği, Yağ alma, Somon balığı DNA enjeksiyonu, Migren Ameliyatları, Migren tedavisinde botulınum toksin uygulaması, Kulak burun boğaz estetiği ,Bacak Estetiği ,Popo Estetiği Revizyon burun estetiği. Çene ucu estetiği, Horlama, Genital Bölge Estetiği, Vajina Daraltma,Kombine Estetik, Uyku aknesi, Akne izleri tedavisi, Nokta lifing,Saç ekimi, Karın estetiği, Jinekomasti ameliyatları, Saç Ekimi.

Doktor Kırdar GÜNEY’in Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Tesvikiye Cad. Varol Apt No:7 Kat:3 Daire:4 Nişantaşı Şişli, İstanbul

0212 259 50 50

E-mail: [email protected]

Op. Doktor Kırdar GÜNEY’in Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Kırdar GÜNEY’ in yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Kırdar GÜNEY’ in ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın