Estetik Op. Doktor Kağan İPÇİ 2022

Op. Doktor Kağan İPÇİ

Op. Doktor Kağan İPÇİ Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

1977 yılında doğan Doktor Kağan İPÇİ. Lisans eğitimi Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi( İngilizce)  olarak tamamladıktan sonra. Uzmanlık ihtisasını Hacette Üniversitesi KBB Anabilim Dalında başarıyla tamamlayarak K.B.B uzmanı ünvanını almaya hak kazanmıştır. Doktor Kağan İPÇİ yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca bilmektedır. Doktor İPÇİ sırasıyla Hacettepe Üniversitesi Hasatnesi, Kayseri Acıbadem Hastanesi, Ankara Özel 29 Mayıs Hastanesinde çalışmıştır. Şuan ise Ankara Özel Koru Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir

Op. Doktor Kağan İPÇİ’ nin ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

BURUN ESTETİĞİ / KEPÇE KULAK ameliyatı 

YÜZ ESTETİK UYGULAMALARI( Dolgu ve Botoks Uygulamaları)

RİNOLOJİ ve Burun ameliyatları (RİNOPLASTİ/DEVİASYON AMELİYATLARI/ ENDOSKOPİK KAPALI SİNUS AMELİYATLARI/ BURUN TÜMÖRLERİ AMELİYATLARI)

HORLAMA VE UYKU APNESİ

Çocuk Kbb ( Geniz eti ve  bademcik hastalıkları tedavisi/ Orta kulak iltihapları/ Duyma kaybı ve kulakta sıvı birikimleri)

Op. Doktor Kağan İPÇİ Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Özel Koru Ankara Hastanesi

Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13 Çukurambar / Ankara

05365121612 / 4446662

Op. Doktor Kağan İPÇİ Tedavi Fiyatları 2021

Op. Doktor Kağan İPÇİ’ nın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Doktor Kağan İPÇİ ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

.

Yorum yapın