Estetik Op. Doktor Hilmi Berkant TUNÇ 2022

Op. Doktor Hilmi Berkant TUNÇ

Op. Doktor Hilmi Berkant TUNÇ Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.


1984 yılında Mersin’de doğdu. Memleketi Anamur olup ilk ve orta öğrenimini Mersin dışında tamamlamıştır.  İstanbul Kadıköy Anadolu lisesinin bitirdikten sonra 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak ilkokul yıllarında hayalini kurduğu mesleğe ilk adımı Ankara’da atmış oldu.  Tıp fakültesindeyken plastik cerrahiyi olan ilgisinden dolayı tıp fakültesi eğitiminden sonra ihtisas için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahide 6 yıl boyunca çalışmıştır.

Uzmanlık eğitimi içerisinde her türlü Rekonstrüktif ameliyatlar  yanında Estetik cerrahi ile ilgili sayısız ameliyata girmiş; uzmanlık eğitimi sırasında “meme estetiği“, “burun estetiği“, “liposuction“, ile özel olarak ilgilenmiştir. 2018 yılında kendi kliniğini açmıştır. Mersindeki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Doktor Hilmi Berkant TUNÇ’ un ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Burun eğriliğİ, Göğüs Estetiği, Yüz Estetiği, Makromasti, Meme Küçültme, Göz Altı Morlukları, Yüz Kırışıklıkları.
Yüz Kırıkları, Jinekomasti, Abdominoplasti, Ben, Kepçe Kulak Sorunu, Bölgesel Yağlanma.
Çene Problemleri, Cilt Kesisi, Cilt Hastalıkları, Kistik Lezyon, Meme Protezi, Cilt Kanseri, Saç Dökülmesi, Botoks, Dudak dolgusu.

Op. Doktor Hilmi Berkant TUNÇ Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Adres : Güvenevler mah. 20. Cadde Forum AVM karşısı Global Ekinci İş Merkezi Kat:8 No:12, 33140 Yenişehir/Mersin

Telefon : +90 541 324 00 33

E- Mail : [email protected]

Op. Doktor Hilmi Berkant TUNÇ Tedavi Fiyatları 2021

Op. Doktor Hilmi Berkant TUNÇ’ un yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Doktor Hilmi Berkant TUNÇ ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın