Estetik Op. Doktor HAKAN SOYGÜR 2022

Op. Doktor HAKAN SOYGÜR

Doktor Hakan SOYGÜR Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

9 Ekim 1963’de Ankara’da doğdu. Çocukluğu ve eğitim hayatı Ankara’da geçti. Ahmet Vefik Paşa İlkokulu, Namık Kemal Orta Okulu ve Bahçelievler Deneme Lisesi sonrası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini okudu. 1986 senesinde tıp doktoru olarak mezun olduktan sonra iki sene zorunlu hizmet yaptı. Gazi  Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’ndan 1994 senesinde KBB-BBC uzmanlığını aldı. Uzmanlık sonrası Ankara Özel Keçiören Hastanesi, Ankara Büyükşehir Belediye Hastanesi, Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi ve Özel Akay Hastanesi’nde çalıştı.

Uzmanlık sonrası katıldığı seminer, kongre ve kurslarla ilgi alanlarını derinleştirip geliştirdi. Alanında en iyilerle birebir çalışarak öğrenmeye devam etti. Kulak hastalıkları ve ameliyatları, çocuk KBB hastalıkları ve tedavisi, burun ve sinüzit ameliyatları özel uğraş alanları oldu. Son 10 senedir özellikle estetik ve fonksiyonel burun ameliyatları ile ilgilenen Doktor HAKAN SOYGÜR. Bu konuda duymayı en sevdiğim cümle ise : “Burnumu çok seviyorum, kimse ameliyatlı olduğumu anlamıyor, hem de çok güzel nefes alıyorum”.

Doktor Hakan SOYGÜR hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Estetik Burun Ameliyatı : Rinoplasti , Septorinoplasti, Kapalı Teknik Rinoplasti

Hastalıklar : Yüz felci, Konka Hipertrofisi, Çocuklarda Bademcik ve Geniz Eti, Septum Deviasyonu, Çocuklarda Orta Kulak, Uyku Apnesi, Balon Sinoplasti

Doktor Hakan SOYGÜR İletişim bilgileri

Adres

Muayenehane
Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 8/8
Çukurambar/Ankara 06510
Tel: 0312 286 55 45
Gsm: 0 539 417 75 87
Email: [email protected]

Doktor Hakan SOYGÜR Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Hakan SOYGÜR’ un yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Hakan SOYGÜR ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın