Estetik Op. Doktor Fırat DEMİŞTAŞOĞLU 2022

Op. Doktor Fırat DEMİŞTAŞOĞLU

Doktor Fırat DEMİŞTAŞOĞLU Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op.Dr.Fırat DEMİRTAŞOĞLU,1978 yılında İzmir’de doğdu. 1994 yılında Ödemiş Lisesi ’nden , 2000 yılında  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ’nden mezun oldu. İhtisasını ise, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde  KBB Hastalıkları üzerine yapmıştır.

Op.Dr.Fırat DEMİRTAŞOĞLU, İzmir Bornova’da bulunan Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi’nde hastalarına hizmet vermektedir.

Doktor Fırat DEMİŞTAŞOĞLU ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

İlgilendiği Hastalıklar : Konka Büyümesi, Kulak Ağrısı, Tükürük Bezi Kanseri, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Baş Ağrıları

Tedaviler : Orta kulak ameliyatı, Otoskleroz cerrahisi, Bademcik ameliyatı, Yüze yağ enjeksiyonu, Ses cerrahisi (fonocerrahi)

Doktor Fırat DEMİŞTAŞOĞLU İletişim bilgileri

Adres: İzmir Ento KBB

Telefon : 0545 578 78 35
English Telephone Number : +90 534 969 06 64

Op. Doktor Fırat DEMİŞTAŞOĞLU Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Fırat DEMİŞTAŞOĞLU’ nun yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Fırat DEMİŞTAŞOĞLU ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın