Estetik Op. Doktor Fevzi YAVAŞ 2022

Op. Doktor Fevzi YAVAŞ

Doktor Fevzi YAVAŞ Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Doktor Fevzi YAVAŞ 1979 yılında İstanbul Üniversitesi(Çapa) İstanbul Tıp Fakültesi’ni kazandı. Bu süreçte lisans eğitimi 1985 yılında tamamlayarak Tıp Fakültesinden mezun oldu ve Anadolu’da mecburi hizmetini tamamladı. Lisans Eğitimi sonrası uzmanlık ihtiasısına 1986 yılında İstanbul Üniversitesi(Çapa) Tıp Fakültesi Plastik ve Rek.Cerrahi Anabilim dalında ihtisasa başladı. 1991 yılında ihtisasını tamamladı. 3 yıl süreyle Şişli Eftal Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Kliniğinde başasistan olarak çalıştı.

Doktor Fevzi YAVAŞ’ ın ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Cerrahi Uygulamalar: Burun Estetiği, Göğüs Estetiği, Vücut Estetiği, Yüz Estetiği,

Ameliyatsız Estetik : Hyalünorik Asit ile dolgu uygulamaları, Botulinum Toksik Uygulaması, Çene kası botox uygulaması.

Ben Tedavisi

Doktor Fevzi YAVAŞ Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Bağdat Caddesi Ay Apt N0:370 Daire:12 Şaşkınbakkal/Suadiye/Kadıköy

0(216) 386 99 11

[email protected]

Hafta İçi:10:00 – 19:00

Cumartesi:10:00 – 17:00

Op. Doktor Fevzi YAVAŞ Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Fevzi YAVAŞ’ nın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Fevzi YAVAŞ ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın