Op. Doktor Evrim UÇKUNKAYA 2022

Op. Doktor Evrim UÇKUNKAYA

Doktor Evrim UÇKUNKAYA Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op.Dr Evrim Uçkunkaya, 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. Lisans öğrenimi sonrası uzmanlığını ise , Dreifaltigkeits Hastanesi’nde tamamlayarak 2010 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur. 2010 yılında Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu. 2010-2014 yılları arasında Almanya Köln’de St. Agatha Hastanesi’nde Dr. Med. Ulrich Fabian’ın yanında Mikro Cerrahi ve El Cerrahisi uzmanlığını alarak, aynı hastanede Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Mikro Cerrahi ve El Cerrahisi Kıdemli Başasistanı olarak çalıştı.

2014 yılının Mart ayında Türkiye’ye dönüş yapan Doktor Evrim UÇKUNKAYA Serdar Eren Sağlık ve Estetik Merkezi, Maslak Acıbadem Hastanesinde Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak devam etti. Buradaki çalışmalarından sonra 2015 yılında Ageless Clinic Turkey Mesul Müdür ve İstanbul Cerrahi Hastanesi`nde Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürdü. 2015 yılından itibaren özel muayenesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Doktor Evrim UÇKUNKAYA ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Cerrahi Uygulamalar : Yüz Estetiği, Meme Estetiği, Vücut Estetiği, Post bariatrik cerrahi, Vaser Liposuction, yağ enjeksiyonu, Erkeklerde Estetik, Jinekomasti.

Kök Hücre Tedavisi

Ameliyatsız Estetik : Botoks, Dolgu, Gözaltı Işık Dolgusu, PRP, Mezoterapi, Saç mezoterapisi, Hiper hidroz, Somon Dna Enjeksiyonu.

Teknololik Uygulamalar: Endolift Lazer Ağı, Scarlet- S, Brilliant Franksiyonel Lazer, Dermapen.

Doktor Evrim UÇKUNKAYA Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Dr UÇKUNKAYA Kliniği : Valikonağı Caddesi
Polat Apartmanı No: 77 / 5
Nişantaşı / İstanbul

Telefon: +90 212 234 44 02-03
Whatsapp: +90 533 456 44 79
Email: [email protected]

Op. Doktor Evrim UÇKUNKAYA Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Evrim UÇKUNKAYA’ nın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Evrim UÇKUNKAYA ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın