Op. Doktor Akın Demiralay

Op. Doktor Akın Demiralay

Akın Demiralay Hakkında

1969 yılında İstanbul’da doğdu.

1992 yılında Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

2000 yılında Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığını aldı.

2006 yılından beri serbest hekim olarak çalışmaktadır.

15 yıldır aktif estetik cerrahlık yapmakta olup, branşıyla ilgili yeni gelişmeleri her yıl en az iki kez yurt dışı bilimsel kongre-sempozyum yada kurslara katılarak takip etmektedir.

Operasyon Hizmetleri

Yüz Estetiği

Yüz Germe Ameliyatları

Alın ve Kaş Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Yanak Bölgesi Estetiği

Dudak Estetiği

Çene Estetiği

Boyun ve Gıdı Estetiği

Kulak Estetiği

Saç Ekimi

Burun Estetiği

Rhinoplasty (Estetik Burun Ameliyatı)
Tip Plasty (Burun Ucu Estetiği)
Sekonder Rhinoplasty
Burun Rekonstrüksiyonu
Bilgisayarda Burun Tasarımı
Fonksiyonel (Nefes Almaya Yönelik) Burun Ameliyatları

Gögüs Estetiği

Kadın olmanin tamamlayıcı unsurların income gögüsler kişiyi DAHA güzeli, DAHA Çekici hissetmesini Sağlar. Memeleri Küçük olana income kadınlar VEYA güzelliğinden mamnun olmayanlar kendilerini kısıtlar, istedikleri Gibi Rahat edemezler. Göğüş dokusunun yeteri Kadar gelişmemesi, kilo verimi Ile küçülmsi VEYA emzirmeden Sonrası meme dokusun küçülmeye maruz Kalir. Gögüslerini istedikleri Sekli büyüklüğe kavuştuğu Zaman kendilein kendilerini DAHA güzel, DAHA Çekici hissetlerini Ifade ederler ettik.

Hastanın meme Dokusu, Sekli, Ölçüleri Göz Onune alınarak meme Büyütme ameliyatında budgeting YAPILIR. Hastanın Bireysel özelliklerine GÖRE Yapılan met budgeting sonrasında hangi uç, hangi boyutta protezin DAHA Uygun’un olduguna büyüklük çekilde protezin hangi seviyeye yerleştirileceğine Karar Verilir ettik. Protezin yerleşiminde İzlenen tekniğe Bagli Olarak mem Basının çevresinde, kol Altında VEYA memenin alt kısmında Bir iz kalacaktır. Dokusuna gögüslerin ettik vucudun, genel Fotoğraf yapısına Bagli Olarak yuvarlak Anatomik şekilli protezlerden hangisinin kullanılması gerektiği değişmektedir ettik. Meme Büyütme ameliyatlarında meme dokusunu taklit Etmek amacıyla silikon Protezler kullanılmakta. Dış kılıfı silikon protezlerin income Içerigi jel kıvamında silikon VEYA tuzlu su olabilmektedir. Meme Dokusu VEYA kaş Altına yerleştirilen met Protezler yardımı Ile memede büyüme sağlanmaktadır.

Gögüsleri Büyütmek için yuvarlak Protezler TÜM mem dokusunun Altına Ust Kısmı DAHA Boş income Göğüslerde Tercih edilir ettik genişletmek. Üst kısmında yeterince doku ‘yararlanılır göğüslerin SADECE Orta kısmının dolgunlaştırılması Yeterli Olacak. Yaygın Kullanımı Ile damla Şeklinde income Protezler YUMUŞAK Bir Açı yaratmak for göğüslerin recorder kısmından alt kısmına Doğru’nun ilerlemesinde for idealdir. Meme Dokusu az olanda Doğal Bir GÖRÜNTÜ for recorder Kısmı DAHA az Asagiya Doğru’nun indikçe DAHA Büyüyen damla şeklindeki Protezler Tercih edilir.

 • Meme Dikleştirme Ameliyatı
 • Meme Başı İnversiyonu
 • Jinekomasti
 • Meme Küçültme Ameliyatı
 • Meme Büyütme
 • Meme Asimetrisi Düzeltilmesi
 • Meme Büyütme Ameliyatı
 • Erkelerde Meme Küçültme
 • Meme Küçültme ve Dikleştirme
 • Meme Toparlama Ve Dikleştirme Ameliyatı

Karın Estetiği

Karın bölgesindeki cilt yapısının deforme olması, kaslarının elastikiyetini kaybetmesi ve zamanla yağlanmanın artması sonucu bu bölge, doğal görünümünden uzaklaşarak istenmeyen bir form alır. Bazı durumlarda karındaki sarkma o kadar belirgindir ki, ciltte katlanma oluşabilir. Bu deformasyonun nedeni hamilelik, kilo alma ya da kilo verme gibi faktörlerdir. Nedeni ne olursa olsun, bu problemlerin bir ya da birkaçının bir arada bulunduğu durumlar için en etkili hatta tek çözüm abdominoplasti, yani karın germe ameliyatıdır.

Bu operasyonun hedefi, daha sıkı ve düz görünümlü bir karın yaratmaktır. Karın germe ameliyatı genelde alt karında, tam olarak pubik bölgesinin hemen üst kısmında yapılan yatay bir kesi ile gerçekleştirilir. Böylece ameliyat sonrasında kesi izi bikini içine gizlenebilir. Operasyon sırasında, karın bölgesindeki yağ, liposuction ile alındıktan sonra fazlalıklar düzeltilir ve gevşemiş karın kasları dikişlerle sıkılaştırılır.

 • Karın Germe Ameliyatı
 • Mini Karın Germe Ameliyati
 • Karın Germe Estetiği

Kol Estetiği

Üst kollarımız en sorunlu bölgelerimizden biridir, buna rağmen kadınların çoğu kol germe ameliyatları konusunda oldukça isteksiz davranırlar, çünkü dirsekten koltuk altına kadar uzanan bir ize sahip olmak istemezler.
Son kol toparlama tekniklerinden biri de, koltuk altına açılan bir kesi ile yapılan uygulamadır. Bu yöntem, sadece az ya da orta dereceli deri fazlalığı olduğunda işe yarar. Kol germe işlemi liposuction ile birlikte uygulanacağı zamanlarda, ultrason destekli yöntemler cildi daha da sıkılaştırır. Ameliyat sonrasında Thermage uygulaması da yapılır

LIPOSUCTION ESTETİĞİ

İnsan vücudunda cilt yüzeyi ve cildin altındaki dokular arasında bir yağ katmanı bulunur. Kadınlar ve erkekler farklı bölgelerde yağ depolamaya eğilimlidirler. Mesela erkeklerde problemli bölgeler karın, göbek ve göğüs iken kadınlar genelde kalça, üst bacak ve karın bölgesinden kilo alırlar. Sıkı bir diyet ve egzersiz rutini ile kilo verilse bile bu bölgelerdeki yağlar vücudun diğer bölümlerine göre çok daha dirençli oldukları için istenen silüete kavuşmak genelde mümkün olmaz. Belki incecik olmayı başarabilirsiniz ama kalçalarınızdan kurtulmayı bir türlü başaramazsınız. Bölgesel fazlalıklardan şikayetçiyseniz ve vücudunuzun daha orantılı olmasını istiyorsanız ya da sadece kıyafetlerle daha iyi görünmek gibi bir dileğiniz varsa cevap liposuction olabilir. Liposuction bir kilo verme yöntemi değildir ve selülit görünümünü düzeltemez, fakat vücudunuzun daha biçimli, daha orantılı olmasını sağlar. Operasyon sırasında önce yağlı dokuya bir sıvı enjekte edilir. Ardından İşlem yapılacak bölgeye minik kesilerden girilerek içi boş, ince tüpler yerleştirilir. Bu tüpler yağın vakumlanarak çekilmesini sağlarlar.

Ultrason teknolojisinin kullanıldığı liposuctionda ise yağ dokusu ses dalgaları ile parçalanarak sıvı hale getirildikten sonra vakumlanır. Bu tekniğin en önemli artıları ise ciltte daha az morarmaya neden olması ve iyileşme sürecini hızlandırmasıdır.
Ameliyat sonrasında hastanın belli bir süre özel bir korse giymesi gerekir. Bu korsenin yarattığı baskı sayesinde cildiniz yeni formuna adapte olurken, genelde ameliyattan birkaç hafta sonra egzersiz rutininize geri dönebilirsiniz.

 • Lazer Liposuction (Lazer Lipoliz)
 • Liposuction Vakumla Yağ Aldırma
 • Üst Bacaklarda ve Dizlerde Lazer Lipoliz

Genital Bölge Estetiği

Genital bölge estetiği bu bölgede mevcut fazla yağın alınması, dolgu ile volüm artırılması, sarkmanın giderilmesi, rengin açılması,iç dudakların küçültülmesi,vajinanın daraltılması gibi pek çok işlemi kapsamaktadır. Bu işlemler kişinin cinsel hayatını da etkileyen müdahalelerdir.

 • İç Dudak Düzeltme Ameliyat (Labium Minus Küçültme)
 • Mons Pubis Liposuction
 • Genital Bölgeye Yağ Enjeksiyonu

Akın Demiralay İletişim Bilgileri

Adres : Abdi İpekçi Caddesi No:61 Kat:6 Reasürans Han 2 Nişantaşı / İstanbul
Not: Giriş Mid point ve Num Num restoranları arasından yapılmaktadır.
Telefon : (0 212) 248 08 08
Fax : (0 212) 248 82 80

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x