Op. Dr. Akın Demiralay Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Akın Demiralay Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Akın Demiralay kimdir ve tecrübeleri nelerdir gibi soruları merak ediyorsanız burada kısaca anlatıyoruz. 1969 doğumlu olan cerrah, uzun yıllardır estetik cerrahi alanında çalışıyor. Op. Dr. Akın Demiralay Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2000 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzmanlığını tamamladı. 2006 yılından beri kendi kliniğinde hizmet veren Op. Dr. Akın Demiralay Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ndeki kliniğinde hastalarını kabul ediyor.

Op. Dr. Akın Demiralay Estetik Cerrahi alanına dahil olan birçok konuda tedavi gerçekleştirebiliyor. Yüz, vücut ve ameliyatsız işlemler konusunda tedaviler gerçekleştirdiği uzun bir kariyeri var. Akın Demiralay burun estetiği, saç ekimi, kulak estetiği, liposuction ve meme estetiği gibi alanına dahil birçok cerrahi işlem için tercih ediliyor. Bunların yanında dolgu, botoks ve PRP gibi ameliyatsız medikal estetik işlemlerini de gerçekleştiriyor.

Op. Dr. Akın Demiralay iletişim numaraları ve adresleri üzerinden kendisinden randevu ve tedaviler hakkında bilgi alabilirsiniz. Muayenehanesinin kurumsal sabit telefonuna 0212 248 08 08 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Kurumun danışma hattı olarak da kullanılan GSM numarası ise 0533 221 79 06. Op. Dr. Akın Demiralay Instagram hesabı üzerinden de tedaviler hakkında bilgilendirici içerikler paylaşıyor.

Op. Dr. Akın Demiralay muayenehanesinin yeri ise İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olan Şişli’de bulunuyor. Tam adresi Abdi İpekçi Caddesi, Reasürenas Han 2, 6. kat. İşlemler hakkında yüzyüze bilgi almak ve görüşme yapmak için muayenehaneyi ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Akın Demiralay Fiyatlar

Akın Demiralay burun estetiği fiyatları ve diğer işlemlerin fiyatları birçok etkene göre değişebiliyor. Kurumun yıllık fiyat politikası, tedavinin türü gibi etkenler fiyatları değiştirir. Bu nedenle en net bilgiyi yukarıdaki iletişim numaralarını kullanarak alabilirsiniz. Randevu ve fiyat bilgisi için hem telefon numaraları hem online iletişim araçları aktif olarak kullanılıyor.

Op. Dr. Akın Demiralay Yorumlar

Op. Dr. Akın Demiralay yorumlar konusuna yazılanları okumak için aşağıdaki yorumlar bölümüne göz atabilirsiniz. Burada daha önce cerrahtan hizmet almış hastaların değerlendirmelerini bulabilirsiniz. Araştırmanızı yaparken geçmiş hasta deneyimleri dikkate değer bilgi kaynaklarıdır.

Op. Dr. Akın Demiralay Şikayetler

Op. Dr. Akın Demiralay şikayet içeren yorumları da diğer değerlendirmelerle birlikte aşağıda görebilirsiniz. Olumlu-olumsuz hasta değerlendirmelerini okuyarak kendiniz için en iyi tercihi yapabilirsiniz. Siz de Akın Demiralay’dan hizmet aldıysanız aynı bölüme yorum bırakabilirsiniz.

Yorum yapın