Estetik Op. Doktor Eda ÇABUK HOROZ 2022

Op. Doktor Eda ÇABUK HOROZ

Doktor Eda ÇABUK HOROZ Hakkında Yorumlar Bilgiler, Hasta Paylaşımları

1986 yılında Ordu’nun Ünye ilçesinde doğdu.  İlkokulu Ünye’de okuduktan sonra orta ve lise  öğretimime Tekirdağ Anadolu Lisesinde devam etti.2003 yılında  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı ve üniversite eğitimini  2010 yılında  tamamladıktan sonra Kulak Burun Boğaz ile ilgili ihtisasını (2012-2017) İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Katip Çelebi Üniversitesinde   yaptı.

2017 yılında mecburi hizmetini Amasya Suluova İlçe Devlet Hastanesinde 2 yil süre ile yaptıktan sonra Elmadağ Devlet Hastanesinde  9 ay çalıştı. 24.09. 2020’den itibaren artık kendi  muayenesinde hastalarına hizmet vermektedir.Septorinoplasti (estetik ve fonksiyonel burun ameliyatı) primer ilgi odağı olsa da yüz ile ilgili estetik dokunuşları ve KBB ile ilgili tüm cerrrahi müdahaleleri de severek yapmakta.

Doktor Eda ÇABUK HOROZ hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Estetik Ameliyatlar : Otoplasti Ameliyatı, Blefaroplasti Ameliyatı, Lip Lift Ameliyatı, Bişektomi Ameliyatı, Gamze Estetiği Ameliyatı

Ameliyatsız Estetik İşlemler : Kırışık Giderici, Kaş Kaldırma Amaçlı Kırışık Giderici, Massater Kırışıklık Giderici, Bruksizm, Gummysmile Kırışıklık Giderici, Smokerlina Kırışıklık Giderici, İple Yüz Germe, Örümcek Ağı Estetiği, Gençlik Aşısı, Dermapen ile Cilt Bakımı, Mezoterapi, Kaldırma (İple), Badem Göz Estetiği (İple), Dolgu

Estetik Dışı Cerrahi İşlemler : Septoplasti , Kronik Sinüzüt Cerrahisi, Alt Konka Cerrahileri

Çocuk KBB : Bademcik Ameliyatı, Geniz Eti Ameliyatı, Kulak tüpü

Doktor Eda ÇABUK HOROZ İletişim bilgileri

Adres:
Beştepe Mah. Yaşam Cd. A Blok No:13 Kat:10 Daire:52 

Telefon :
0552 828 24 28

Telefon : 
0553 35368 27 

E-Mail   :
[email protected] 

Doktor Eda ÇABUK HOROZ Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Eda ÇABUK HOROZ’ un yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Yorum yapın