Op. Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK

Op. Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK

avni hakan ölmeztürk hakkında, avni hakan ölmeztürk   yorumlar, avni hakan ölmeztürk  şikayetler, avni hakan ölmeztürk   hasta yorumları, avni hakan ölmeztürk tedavi ücreti 2021
Op. Dr. Avni Hakan ÖLMEZTÜRK

Avni Hakan ÖLMEZTÜRK Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

İlk ve orta öğretimimi Erzincan’da, liseyi Trabzon’da tamamladıktan sonra; 1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. 2005 yılında tıp fakültesinden mezun olduktan sonra, 2005-2007 yılları arasında İzmir’de özel bir klinikte pratisyen hekim olarak çalıştı. 2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesinden Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığımı aldı. 2013-2016 yılları arasında Isparta Devlet Hastanesinde çalıştı. 2016 yılında estetik ve plastik cerrahi sektöründe yapılması gereken çok şeyler olduğuna inanarak devlet memuriyetinden istifa ederek kendi özel kliniğimi kurdu.

Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Meme Estetiği : Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti (Erkekte meme küçültme)
Burun Estetiği : Rinoplasti
Kulak Estetiği :
Yüz Cerrahisi : Alın Germe ve Kaş Kaldırma, Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Yüze Yağ Enjeksiyonları, Gülüş Estetiği.
Vücut Estetiği : Karın Estetiği, Liposuction, Kol Germe, Uyluk Germe, Kalça Estetiği, Bacak Estetiği, Yağ Enjeksiyonları
Genital Estetik: Labioplasti, Pubis Estetiği, Himenoplasti, Vajen Daraltma, Penis Estetiği
Saç Ekimi: Kaş-Sakal ve Bıyık Oluşturulması, Saç Ekimi, Sakal ve Bıyık Ekimi.

Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK İletişim bilgileri

Antalya Adres :

Çağlayan Mahallesi, 2004. Sk. No:21, 07230 Muratpaşa/Antalya

Telefon : (0242) 324 53 53
Fax : (0246) 260 28 28
Mail : [email protected]

Isparta Estemita Şubemiz

Fatih Mah. 156. Cad. Koç İş Merkezi No: 14 K: 2 D: 4-5 (Iyaşpark AVM Çaprazı) / ISPARTA

Telefon : (0246) 260 2727
Mail : [email protected]

Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK’ ün yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Avni Hakan ÖLMEZTÜRK ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x