Op. Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK 2022

Op. Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK

Avni Hakan ÖLMEZTÜRK Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

İlk ve orta öğretimimi Erzincan’da, liseyi Trabzon’da tamamladıktan sonra; 1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. 2005 yılında tıp fakültesinden mezun olduktan sonra, 2005-2007 yılları arasında İzmir’de özel bir klinikte pratisyen hekim olarak çalıştı. 2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesinden Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığımı aldı. 2013-2016 yılları arasında Isparta Devlet Hastanesinde çalıştı. 2016 yılında estetik ve plastik cerrahi sektöründe yapılması gereken çok şeyler olduğuna inanarak devlet memuriyetinden istifa ederek kendi özel kliniğimi kurdu.

Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Meme Estetiği : Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti (Erkekte meme küçültme)
Burun Estetiği : Rinoplasti
Kulak Estetiği :
Yüz Cerrahisi : Alın Germe ve Kaş Kaldırma, Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Yüze Yağ Enjeksiyonları, Gülüş Estetiği.
Vücut Estetiği : Karın Estetiği, Liposuction, Kol Germe, Uyluk Germe, Kalça Estetiği, Bacak Estetiği, Yağ Enjeksiyonları
Genital Estetik: Labioplasti, Pubis Estetiği, Himenoplasti, Vajen Daraltma, Penis Estetiği
Saç Ekimi: Kaş-Sakal ve Bıyık Oluşturulması, Saç Ekimi, Sakal ve Bıyık Ekimi.

Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK İletişim bilgileri

Antalya Adres :

Çağlayan Mahallesi, 2004. Sk. No:21, 07230 Muratpaşa/Antalya

Telefon : (0242) 324 53 53
Fax : (0246) 260 28 28
Mail : [email protected]

Isparta Estemita Şubemiz

Fatih Mah. 156. Cad. Koç İş Merkezi No: 14 K: 2 D: 4-5 (Iyaşpark AVM Çaprazı) / ISPARTA

Telefon : (0246) 260 2727
Mail : [email protected]

Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK’ ün yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Avni Hakan ÖLMEZTÜRK ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

“Op. Doktor Avni Hakan ÖLMEZTÜRK” üzerine bir yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben estetik plastik cerrahi Dr Hakan Avni Ölmeztürk Isparta, Davraz özel hastanesinde 2020 Aralık ayı sonunda üst bacaklarımdan liposuction, üst kol germe ameliyatı geçirdim. Bir bacağım çok kalın, bir bacağım ince 360 derece yapacağı ameliyat sonrası bacak harita gibi bazı yerleri oyuk bazı yerleri düzeltmek için dünyanın parasını vererek güzellik estetik merkezlerinde bir nebze düzelir mi umuduyla cihazlara girdim hem vakit hem para hem psikolojik üzüntüsünü, (ameliyat sonrası acısını bir taraftan yaşayarak) çok büyük travma yaşadim. Kol dikişleri zaten okadar yamuk yumuk aşırı kalın ve düzensiz ki, ameliyat sonrası kendilerine çok kontrollere gittim. Bacağımın birinin aşırı kalınlığına, aşırı dalgalanmarina karşı bana yardımcı olmadı. Sadece germe yaparım şu kadar paraya dedi, duzeltmicekmisiniz dedim olumlu yanıt alamadım. Başka bir hastaneye gittim bu bacağı diğer bacağa uydurabilmemiz için liposuction yapıp kalın bacağı inceleyebiliriz, kol dikişlerini de küçültürüz dediler. Ben neden yeniden kendi çabamla kendi paramla doktor arıyorum. kendisinin beni iyi bir hastaneye ve doktora yönlendirmesi ve kendisinin yaptırması gerekmez mi.gittigim estetik merkezinde biri daha varmış benden önce gelen oda aynı doktora bacak liposuction olmuş okadar kötüymüş ki Antalya da sanırım medikal Park hastanesi nde düzeltme ameliyatı olmuş ve halen tam düzelemediği için oda cihazlara girmiş. Onun ikinci ameliyatini Dr Avni Ölmeztürk beymi karşıladı bilmiyorum ama öyle düşünüyorum. Diğer ameliyatlarinda başarılı olabilir ama liposuction konusunda kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ameliyat öncesi ilgili ve sonrası ilgisizdi. Şimdi mahkemeye vermek için araştırma yapıyorum. bu bana büyük travma yaşattı. halende iyi bir Dr da arıyorum öneriniz olursa . çünkü bu şekilde yaşayamam. denize giren ben artık mayo ile denize giremiyorum, tesettür mayo giyebildim bacağı kapatan kolu kapatan lütfen bana yardımcı olun

    Cevapla

Yorum yapın