Op. Doktor Aslı CAN 2022

Op. Doktor Aslı CAN

Doktor Aslı CAN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

978  yılında Osmaniye’de doğdu. 2002 -2006 yıllarında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, tıp eğitimi aldı. 2004- 2009 yılları arasında, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, uzmanlığını yaptı. Bu süreçte, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, mikrocerrahi eğitimi aldı. 2010-2012 yıllarında, Gaziantep ve Urfa’da, zorunlu hizmetini tamamladı. 2011 tarihinde, kurum içi atama ile Aydın Devlet Hastanesi’ne atanarak, yaklaşık 2,5 yıl, uzman hekim olarak çalıştı. 2013- 2014 yılları arası, Barış Çakır, Oymak ve Cellest Klinikleri’nde,  gözlemci olarak bulundu.

2014 yılında,  Aydın Devlet Hastanesinden istifa ederek, kısa bir süre İzmir Özel Gözde Hastanesinde çalıştıktan sonra, İzmir Özel Gazi Hastanesinde çalışmaya başladı. 2017 den beri, kendi kliniği olan, AG Klinikte (Estetik ve Kadın Sağlığı Kliniği) hizmet vermektedir.

Doktor Aslı CAN hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Cerrahi Uygulamalar :
Yüz Estetiği , Meme Estetiği – (Meme küçültme, büyültme, dikleştirme ve Jinekomasti), Burun Estetiği, Karın Germe, Liposuction, Lazer Lipoliz, Genital Estetik, Kol ve Bacak Germe, Popo Estetiği, Kulak Estetiği

Cerrahi Dışı Uygulamalar: İple Yüz Germe, Botoks, Prp Uygulamaları, Hyalünorik Asit Dolgu Uygulamaları

Doktor Aslı CAN İletişim bilgileri

Adres: Şair Eşref Bulvarı No:41 Kat:3 Daire:7 Işık Apartmanı Alsancak / İzmir

Telefon: 0 (232) 430 8119

Doktor Aslı CAN Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Aslı CAN’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız.Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Aslı CAN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın