Novar Estetik Kliniği - Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar 2022

Novar Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar

Novar Estetik veya diğer ismiyle Novar Poliklinikleri İzmir’de 2004’de kurulan bir estetik merkezi. Şuan kliniğin İzmir’de 5 şubesi bulunuyor. Birçok estetik uygulamasının yapılabildiği Novar Estetik İzmir şubelerindeki başlıca uygulamalar FDA onaylı lazer epilasyon, dolgu, bölgesel zayıflama, saç ekimi ve cilt tedavileri.

Novar Estetik Atakent, Bayraklı, Alsancak, Karşıyaka ve Balçova’da şubelere sahip. Novar Estetik Mavibahçe AVM’deki şubesi şuan aktif değil. Klinik daha önceki bazı şubelerini sadece lazer epilasyon üzerine de açmış. Novar Estetik Alsancak poliklinik statüsünde ve Dr. Mustafa Enver Bey Caddesi üzerinde 1 numarada bulunuyor. Bir diğer şubesi Novar Estetik Bayraklı Haydar Aliyev Caddesi üzerinde 61 numarada bulunuyor.

Novar Estetik yorumlar genellikle olumlu geri dönüşleri içeriyor. Kliniğin birçok şubesi ve personeli olduğu için yorumların konuları çeşitlilik gösterebiliyor. Genellikle kurumun temizliği ve kadrosunun ilgili olması beğeniliyor. Her kurum gibi Novar Estetik yorum ve geri dönüşleri kimi zaman olumsuz olabiliyor. Bu anlamda Novar Estetik şikayet konuları genellikle işlemlerin sonucundan doğan sıkıntılar ve beklentinin karşılanmaması şeklinde.

Novar Estetik epilasyon uygulamalarında kalıcı tüy azalması sağlayan lazer epilasyon yöntemlerini kullanıyor. Polikliniğin en popüler uygulaması bu uygulama. Novar Estetik lazer cihazlarının FDA ve Sağlık Bakanlığı onaylı Alexandrite tipi cihazlardan olması dikkat çekiyor. Bunun yanında kliniklerinde ND-YAG lazer epilasyon ve iğneli epilasyon da yapılabiliyor.

Novar Estetik doktorları arasında Dermatolog Uzm. Dr. Serbay Gürel bulunuyor. Klinikte botox ve dolgu gibi medikal estetik uygulamaları doktorlar tarafından yapılıyor. Lazer, microblading gibi uygulamalar Novar Estetik kliniğinin eğitimli kadrosu tarafından gerçekleştiriliyor.

Novar Estetik Kliniği Fiyatları

Novar Estetik fiyatlar uygulamanın türüne, seans sayısına ve uygulanacak alana göre değişebiliyor. Klinikte tedavi gören birçok hastaya göre fiyatlar ortalamanın üzerinde. Ayrıca bu tip kurumların fiyatları yıldan yıla artıyor. Bu yıl pandemi nedeniyle fiyat artışları daha belirgin yaşandı. Güncel fiyatları öğrenmek ve diğer alternatiflerle karşılaştırma yapmak için Novar Estetik iletişi numaralarını arayabilir ya da kurumla yüz yüze görüşebilirsiniz. Aynı numaralar üzerinden randevularınızı da belirleyebilirsiniz.

Yorum yapın