Metta Estetik Kliniği - Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar 2022

Metta Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar

Metta Estetik İstanbulBakırköy’de bulunan bir estetik merkezi. Burada medikal ve cerrahi estetik işlemler yapılıyor. Botoks, dolgu, cilt bakımı ve leke tedavisi gibi ameliyatsız birçok medikal estetik yöntemi burada uygulanıyor. Ayrıca Metta Estetik cerrahi estetik işlemler için de bir kadroya ve fiziksel yeterliliğe sahip.

Metta Estetik Bakırköy Zeytinlik Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi’nde 31 numarada bulunuyor. Plastik cerrah olarak Opr. Dr. Volkan Kıyak görev yapıyor. Metta Estetik Kliniği’nde yapılan ameliyatsız işlemlerden biri lazer epilasyon. Bu işlem buz lazer ya da iğneli lazer şeklinde uygulanabiliyor. Metta Estetik Bakırköy adresinde ayrıca soğuk lipoliz, G5 masajı, kavitasyon, lenf drenaj masajı, magic prob gibi yöntemlerle bölgesel zayıflama ve selülit tedavileri uygulanıyor. Benzer şekilde cilt çatlağı tedavisi, cilt bakımları, microblading ve kaş-kirpik laminasyonu gibi hizmetler de mevcut.

Metta Estetik yorumlar genellikle olumlu fakat her klinik gibi olumsuz geri dönüşler de mevcut. Kurumdan memnun kalan ve başka işlemler için devam eden hastalar mevcut. Aynı zamanda Metta Estetik şikayet içeren geri dönüşlere de sahip. Şikayetlerin konuları genel olarak randevu düzenleme sorunları ve seans ile uygulanan işlemlerdeki sıkıntılar ile ilgili.

Metta Estetik Kliniği Fiyatları

Metta Estetik fiyatlar açısından ulaşılabilir durumda. Benzer kategorideki merkezlerin fiyat politikalarıyla benzer, ortalama bir fiyat politikasına sahip. Satın almayı düşündüğünüz işlemin fiyatını kliniğe telefon ederek öğrenebilir ve aynı yöntemle randevu oluşturabilirsiniz. Metta Estetik fiyatlar açısından – diğer merkezler gibi – yıldan yıla farklılık gösterebilir. Karşılaştırma yapmak için aldığınız fiyatın güncel olmasına dikkat edebilirsiniz.

Metta Estetik iletişim bilgileri şu şekilde; sabit telefon 0212 571 04 30, e-mail [email protected]. Randevu almak, işlemler hakkında ayrıntılı bilgi istemek ve fiyat bilgisi öğrenmek için yukarıdaki telefon numarası kullanılıyor. Bunun dışındaki durumlar için Metta Estetik iletişim yöntemlerinden e-mail adresi tercih ediliyor. Ayrıca Metta Estetik Instagram ve Twitter hesaplarında merkezde uygulanan işlemler hakkında ayrıntılı bilgiler bulmak mümkün. Özellikle Instagram hesabından öncesi-sonrası fotoğraflarını da inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın