Meme Estetiği Hakkında

Meme Estetiği
Meme Estetiği

Günümüzde Meme Estetiği artık ön planda olan estetik ameliyatlardan birisi halini almıştır. Ameliyatda önemli olan hastanın vucuduna ve gorünüşüne uygun olanı yapmakdır. Meme estetik amelyatlarıda diğer ameliyatlar gibi amacı mutlu etmekdir.
Bazı uyulması gereken kurallar ve dikkat etmemiz gereken haller var.

Ameliyat da ne istiyoruz.

Ameliyatda ne isteğinize iyi karar verin ve bu konuda emin olmalısınız. Kendinizi iyi hissediceğiniz secimlerde bulunmaya dikkat edin. Doktorunuzla iyi anlaştığınıza emin olun kendinizi iyi ifade ettiğinize dontorunuzunda sizi iyi anladığına önemli bir konudur.

Önemli konulardan biri.

Ameliyat olmaya karar verdikden sonra ilk olarak en önemli etken devreye giriyor doktor secimi, doktorunuzu cok iyi seçmelisiniz bunun  icin detaylı araştırmalar yapın. Bunuda doktorunuz la alakalı hasta yorumları ve doktorun yapmış olduğu ameliyatların sonuclarına bakmalısınız. 

Acele etmek sorun olabilir.

Resmi günlere ameliyatınızı yetiştirmeye  çalışma gibi hızlı ve aceleci doktor arayışlarına girmek yanlış kararlar almanıza sebeb olabilir buyüzden  aceleci olmayın onemli bir konudur. Başarılı iyi doktorlar zaten sizlere ileri tarihe görüşme günü verir.

Ameliyat hakkında araştırma yapın.

Doktor secimi yaptıkdan sonra görüşmeye giderken bütün sorucak oldugunuz soruları not alinki orda unutmamış olursunuz aklınızda  hiç soru isareti kalmasın herşeyi sorun. Mumkunse erken gidin ordaki sizle sıra bekleyen hastalar varsa onlarada soru sorar doktor hakkında bilgi alırsınız

Ameliyat yeri ve zamanı hakkında.

Ameliyatda hangi tekniklerle silikon protezin nereye nasıl yerlestirileceğini sorun. Ameliyat sonrası icin üç boyutlu gorsel resim yaptırıp nasil gorunecegini merak ettiğinizi belirtin.

Protez marka ve modeli.
Ameliyat oncesi kullanılan silikon protezlerin marka ve modellerini sorun, ameliyatda hangi protezler kullanılmış ise seri nunaralarını alın.

Ameliyat oncesi ve sonrası.

Ameliyatdan önce ve sonra neler yapmalıyız neler yapmamalıyız öğrenin. doktorunuzdan bu konuda sizlere ilac kısıtlaması ve hangi hareketlerden kacınmanız gerekdigini söylemelidirler. İlk ameliyat zamanlarında neler yapmalıyız  hangi güne kadar ve gun gun neler yapmanız gerekdiğini öğrenin.

İyileşme süreciniz.

iyileşme  sürecini ve şeklini detaylı öğrenmeye  özen gösterin. Bu sayede kendinizi işe ve iş dışındaki hayatınıza göre daha iyi ayarlayabilirsiniz.

Doktor iletişim.

Doktorunuza ihtiyaciniz oldugu zaman bir telefonla ulasabileceginize emin olmaya çalışın. Bu konu size guven verir iletişim kurmak istenildigi ve acil durum olsun olmasın onemlidir.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x