Meme Büyütme ve Göğüs Büyütme Cerrahisinin Tehlikeleri

Meme büyütme ameliyatı tartışmalı bir konudur. Küçük göğüsleri tarafından tedirgin veya utanmış oldukları için ameliyat olmayı tercih eden birçok kadın, göğüs büyütme ameliyatlarını bir nimet olarak görüyor. Bunlar iyi cerrahlar seçen, takdire şayan sağlıkta olan, ameliyat sonrası gerileme yaşamayan ve doğal görünümlü göğüslerle yıkılan şanslı kadınlar. Ne yazık ki, bu şanslı kadınlar biraz nadirdir.

Sonuçta, göğüs büyütme ameliyatı, herhangi bir ameliyat gibi doğal olarak tehlikeli bir uğraştır. Anestezi gereklidir, ancak risklidir. Anestezistlerin bu kadar ciddi sigortalı olmalarının iyi bir nedeni var. Anestezi uzmanları dava açmak diğer uzmanların çoğundan daha fazla sorumludur, çünkü genel anestezi altına girmek asgari derecede risklidir. Herhangi bir önde gelen cerrahinin en tehlikeli yönlerinden biridir.

Herhangi bir ameliyatın başka bir tehlikesi enfeksiyondur. Göğüs büyütme ameliyatından sonra, bir bayan enfeksiyon ve ateşten geçebilir. Göğüsleri çürük olabilir ve kanabilir. Cerrahi, meme uçlarının hassasiyetini kalıcı olarak değiştirebilir ve her birini daha fazla veya daha az hassas hale getirebilir. Aşırı duyarlılık ve düşük duyarlılıkların her biri kendi benzersiz kötülük ve hayal kırıklığı setiyle birlikte gelir.

Bu makaleyi okumaya devam ederken, 1. ve 2. bölümlerin birbirleriyle ilişkisine özellikle dikkat edin.Bazı durumlarda, elbette, ameliyat bir zorunluluk olabilir. Örneğin, kanser nedeniyle bir veya her iki göğsüne tutkun olan kadınlar, yüzey nedenleriyle göğüs boyutlarını veya güçlerini en az yükseltmek isteyen kadınlardan daha az seçeneğe sahiptir. Mastektomiden sonra, bir bayan her biri yeni kimliğiyle olduğu gibi yaşayabilir, kıyafetlerinin altında sahte göğüsler çizebilir veya implant ameliyatı geçirebilir. Diğer kadınlar, etkinliği ve güvenliği nedeniyle her geçen yıl daha popüler olan geliştirme hapları seçimine sahip olacak kadar şanslı.

Pueraria Mirifica Hapları KWAOTIP THAI FDA. G. 187/42

Kwaotip, esas olarak Beyaz Kwaotip Krua’dan (Pueraria Mirifica) kaynaklanan, birinci sınıf bir Tayland geleneksel bitkisel formülüdür. Wichai Cherdshewasart’ın birçok keşfinden sonra, çalışmalar bu fesleğenin özellikle göğüs, kalça, yüz cildi, vücut cildi, yün ve vajinal epitelde kadın vücuduna östrojenik ve gençleştirici özellik gösterdiğini gösterdi. bu nedenle kadınların ikincil cinsel özelliklerinin görünümünü ve ayrıca cilt güzelliğini arttırır.TÜM somut diyet takviyesi

Yükseklik Fitoöstrojen (özellikle izoflavonet):

* Hassasiyeti ve canlılığı artırır

* Yumuşak parlak yünü destekler, yün pattem kemik kalsiyum birikimini tutar

* Meme ve cilt görünümünü iyileştirir.

* Kırışıklık önleyici ajan olarak kullanılır

* Somut ve zihinsel yeteneği geliştirir

* Bir gençlik çeşmesi olarak hizmet eder

İçindekiler: Pueraria Mirifica ve diğer otlar (kutu başına 60 kapsül)

Önerilen Dozaj: Kahvaltı ve akşam yemeğinden sonra 2 kapsül alın.

Önlemler: – 20 yaşın altındaki kadınlar için değil.

– Yumurtalık, meme ve rahimde ağrı gelişen kadınlar.

– Hamile kadınlar ve emziren anne bu ürünü kazanmayı önlemelidir.

– Doğum kontrol hapı kazanan kadınlar bu ürünü almamalıdır.

Birisi size bu konuyu bir daha sorduğunda, biraz gülümseyebilir ve onlara bilgilendirici bir cevap verebilirsiniz.

fen bilimleri test