Maya Estetik Kliniği - Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar 2022

Maya Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar

Maya Estetik 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir estetik kliniği. Kurulduğu tarihten itibaren uyguladığı işlemleri çeşitlendiren ve 7 şubede hizmet veren klinik çok sayıda hasta ve danışana hizmet veriyor. Maya Estetik Çapa kliniğin kurulan ilk şubesi ve ilk zamanlarda sadece lazer epilasyon ve medikal estetik uygulamaları hizmeti veriyordu. Şimdi ise çeşitli plastik cerrahi işlemlerini de bünyesinde gerçekleştiriyor.

Maya Estetik Caddebostan, Centrium, Çapa, Bakırköy ve Nişantaşı şubeleri İstanbul’da hizmet veriyor. Bunun dışında Balıkesir Edremit ve Almanya Stuttgart’ta şubeleri bulunuyor. Bunların dışında isminde Maya geçen birçok estetik ve güzellik merkezi var. Fakat Maya Estetik Kliniği’ne bağlı olan şubeler bu saydıklarımız.

Maya Estetik Nerede dediğimizde 7 adresle karşılaşırız ve bunların 5’i İstanbul’da bulunur. Edremit ve Stuttgart şubeleri haricindeki şubelerin konumları şöyle; Maya Estetik Bağdat Caddesi 270 numarada bulunuyor ve Caddebostan şubesi olarak geçiyor. Kliniğin ilk şubesi olan Çapa şubesi Millet Caddesi 129 numarada bulunuyor. Popüler şubelerden biri olan Maya Estetik Nişantaşı Teşvikiye Caddesi 47 numarada yer alıyor. İstanbul’daki bir diğer şube Maya Estetik Bakırköy Fişekhane Caddesi 50 numarada hizmet veriyor. Centrium şubesi ise Şişli’de (Gayrettepe) Kore Şehitleri Caddesi 2 numarada bulunan oldukça geniş bir klinik. Burası Etiler’e en yakın aktif çalışan şube, Maya Estetik Etiler şubesi ise kapanmış durumda. Kuruma bağlı ve artık aktif olmayan bir diğer şu be de Maya Estetik İzmir şubesi. Bu şube 2014 yılı civarında aktifti ve Maya Estetik Alsancak şubesi olarak geçiyordu. Fakat artık böyle bir merkez bulunmuyor.

Maya Estetik Suadiye Mahallesi’ne en yakın şubesi Caddebostan şubesi ve bu şube Bağdat Caddesi’nde bulunuyor. Türkiye’de ve İstanbul dışındaki tek şubesi olan Maya Estetik Edremit Balıkesir’de, Mehmet Akif Ersoy Caddesi 2 numarada bulunuyor. Özellikle lazer epilasyon ve cilt bakımı için sıkça tercih ediliyor.

Maya Estetik adını bu kurumla bağlantısız birçok güzellik merkezi ve estetik kliniği kullanıyor. Maya Estetik Antalya bunlardan biri ve bahsettiğimiz kurumun bir şubesi değil. Tam adı Maya Estetik Lara olan kurum şuan kapalı, çalışmıyor. Aynı şekilde kurumun Ankara’da da bir şubesi bulunmuyor. Maya Estetik Ankarakliniği henüz açılmamış durumda ve benzer isimli bir merkez de yok.

Maya Estetik cerrahi işlemlerin de yapılabildiği kapsamlı bir merkez. Hem medikal estetik hem plastik cerrahi işlemlerini alanında uzman doktor ve sağlık kadrosu gerçekleştiriyor. Maya Estetik doktorları Dr. Nihat Dik, Prof. Dr. Emrah Arslan, Y. Doç. Dr. Serdar Ceylan, Dr. Mehmet Faruk Yavuz, Dr. Peri Yıldız, Dr. Metin Vural, Dr. Şebnem Şenen Kurtoğlu, Dr. Abdurrahman Efem, Dr. Caner Unay, Dt. Metin Çil, Op. Dr. Yavuz Arıcı ve Prof. Dr. Güner Sönmez.

Maya Estetik yorum ve geri dönüşler çoğunlukla olumlu ve memnuniyet belirtiyor. Kliniğin 7 şubesi ve sayısız personeli olduğu için yorum konuları birbirinden farklı. Merkezde çok fazla işlem yapılabildiği için her işlemde farklı geri dönüşler olabiliyor. Aynı zamanda her kurum gibi olumsuz geri dönüşlere de sahip. Maya Estetik şikayet konularında ana başlıkları genellikle işlem sonucunun beklentiyi karşılamaması, yoğunluk kaynaklı aksamalar ve randevu sorunları oluşturuyor. Kliniğin ilk şubesi olan Maya Estetik Çapa şikayet konuları genel geri dönüşlere benzer konuları içeriyor. Bunlara ek olarak bazı iletişim sorunlarından da söz edilebilir.

Maya Estetik Kliniği Fiyatları

Maya Estetik fiyat politikası benzer alandaki kurumların seviyesinde fakat bazı işlemlerde ortalamanın üzerine çıkabiliyor. Yapılacak işlemin türü, seans sayısı ve hangi alanlara uygulanacağı da fiyatı değiştirebilir. Bu nedenle en net bilgiyi Maya Estetik iletişim numaralarını arayarak ya da kurumun sağladığı Whatsapp danışma hattını kullanarak alabilirsiniz.

Maya Estetik lazer epilasyon fiyatları yıldan yıla artıyor, Nisan ayında 3 bölge 2800 lira olan lazer epilasyon bazı dönemlerde indirime girebiliyor. Bunun yanında bölgesel zayıflama, diş tedavileri, dolgu, botoks ve cerrahi işlemler aylık veya günlük kampanyalara dâhil olabiliyor. Maya Estetik kampanya süreçlerinde birkaç işlemi kombine edebiliyor ve %20-50 arası indirim yapıyor.

“Maya Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar” üzerine bir yorum

  1. Üç sene önce Fransız askı Nihat Dik tarafından yapıldı.İlk zamanda şişlik falan yüz diri durdu.Kimse aldanıp o kadar paraları yatırmasın.İletişim kurdum geri dönen de olmadı.Para alıncaya kadar.Paranızı boşuna ziyan etmeyin hanımlar.Para tuzağı bu Fransız askı

    Cevapla

Yorum yapın