Estetik Linemed Estetik Kliniği - Yorumlar, Şikâyetler, Fiyatlar 2022

Linemed Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikâyetler, Fiyatlar

Linemed Estetik güzellik uzmanı Gamze Akman tarafından kurulan bir estetik merkezidir. İstanbul Beşiktaş’ta ve Ataşehir’de şubeleri merkezin şubeleri bulunuyor. Burada birçok medikal estetiğin yanında cerrahi estetik işlemler de yapılıyor. Bünyesinde birçok plastik cerrah, güzellik danışmanı ve diğer branşlardan doktor barındırıyor. Linemed Estetik oldukça popüler ve sık tercih edilen bir merkez olduğu için bazen yoğunluk yaşanabiliyor.

Linemed Estetik yorumlar konusunda her merkezdeki gibi olumlu olumsuz geri dönüşlere sahip bir merkez. Hakkında yorumların çoğu olumlu ve düzenli aralıklarla burayı tercih eden hastaları var. Fakat merkezin yoğunluğun, sonuçlardan veya bazı yan etkilerden şikâyetçi olan hastaları da söz konusu. Linemed Estetik yorumlar değişken olsa da ağırlıklı olarak olumlu geri dönüşlere sahip olduğu söylenebilir.

Linemed Estetik şikâyet sayısı düşük olsa da bazı örneklerden söz edebiliriz. Merkezde çalışan birçok doktor ve güzellik danışmanı olduğu için şikâyetlerin odağı değişebiliyor. Genellikle işlemlerden yana memnuniyetsizlik şikâyet sebebi oluyor. Fakat Linemed Estetik şikâyet sahibi hastalarına karşı ilgili davranma gayretine de sahip.

Linemed Estetik hakkında bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilir, merkez hakkındaki yorumları okuyabilir ya da linemed estetik Instagram hesabına göz atabilirsiniz. Instagram hesabına yapılan işlemlere dair ayrıntılı bilgiler ve hastaların öncesi/sonrası fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylece merkez hakkında beklentinizi gerçekçi şekilde oluşturabilirsiniz.

Linemed Estetik Kliniği Fiyatları

Linemed Estetik fiyatları bazı işlemlerde piyasa ortalamasına uyumlu, bazıları işlemlerde ortalamanın biraz üstünde olabiliyor. Burada kliniğin fiyatlarını hangi kriterlere göre belirlediği, işlemin türü ve uygulanacağı alan, merkezde kalış süresi gibi etkenler işlemlerin fiyatlarını etkiler. Linemed Estetik medikal uygulamaların birçok çeşidinin yapıldığı bir merkez. Bu yüzden kombine edilmiş, bir arada uygulanan birçok işlemden de söz edilebilir. Hangi işlemlerin kombine edildiğine göre de fiyatlar değişecektir.

Linemed Estetik fiyatları yıldan yıla artması muhtemel değerlerdir. Bu nedenle en doğru bilgiyi yaptırmayı düşündüğünüz işlem için merkeze telefon ederek öğrenebilirsiniz. Eğer uygunsanız merkeze gidip bir ön muayene sonucu net fiyat belirlenmesini de isteyebilirsiniz.

“Linemed Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikâyetler, Fiyatlar” üzerine bir yorum

Yorum yapın