Ladonna Estetik Kliniği - Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar 2022

Ladonna Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar

Ladonna Estetik İstanbul’da üç şubesi bulunan bir estetik merkezi. Birçok medikal estetik işlemi ve saç ekimi burada yapılabiliyor. Ladonna Estetik bünyesinde güzellik uzmanlarının yanında botoks ve saç ekimi gibi uygulamaları gerçekleştiren hekimler çalışıyor.

Ladonna Estetik merkezleri genelde cilt bakımı, lazer epilasyon, bölgesel zayıflama ve çeşitli medikal estetik uygulamaları için tercih ediliyor. Yapılan işlemlerin ayrıntılarını öğrenmek için merkezin Instagram hesabına göz atabilirsiniz. Burada İşlemlerin türleri, kullanılan cihazlar ve beklenen sonuçlar hakkında bilgiler de bulabilirsiniz.

Ladonna Estetik Bağdat Caddesi kliniğin poliklinik olan şubesi. Kliniğin İstanbul’un farklı yerlerinde şubeleri mevcut. Diğer şubeler güzellik merkezi olarak geçiyor. Ladonna Estetik Bağdat Caddesi polikliniği ilk açılan şube ve 28 yıldır hizmet veriyor. Şuan aktif olan şubeler Bağdat Caddesi, Çamlıca ve Kavacık’ta bulunuyor. Çamlıca ve Kavacık’ta bulunan şubeler güzellik merkezi statüsünde. Ladonna Estetik Ümraniye Namazgâh Mevki Alemdağ Caddesi’nde 97 numarada bulunuyor.

Ladonna Estetik 1993 yılında kurulduktan sonra kısa sürede 4 şubeye ulaştı. Bu güzellik merkezlerinin kurucusu Hatice Yılmaz. Girişimci, New York’ta Kozmotoloji eğitimi aldıktan sonra Ladonna Estetik merkezlerini açtı. Merkezler kısa sürede popüler hale geldi.

Ladonna Estetik yorum ve geri dönüşler çoğunlukla olumlu. Birçok şubesi ve çalışanı olduğu için yorumlar değişiklik gösterebiliyor. Diğer yandan her klinik gibi olumsuz geri dönüşlere de sahip. Ladonna Estetik şikayet ve olumsuz geri dönüşler genellikle merkezin çok fazla kişiye hizmet vermesinden kaynaklı sorunlar ve beklentinin karşılanmaması konularında geliyor.

Ladonna Estetik Kliniği Fiyatları

Ladonna Estetik buz lazer fiyat açısından ortalamanın üzerinde bir politikaya sahip. Klinik lazer epilasyon işlemleri için sıkça tercih ediliyor. Hangi bölgelere kaç seans lazer uygulanacağına göre ödenmesi gereken ücret değişebilir. Ladonna Estetik iletişim numaralarını arayarak veya ilk görüşmeye giderek net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ladonna Estetik fiyatları benzer kurumların biraz üstünde olabiliyor. Ayrıca fiyatlar uygulanan işlemlere, bölgelere ve seans sayısına göre değişebiliyor. Fiyat araştırması yapmak için merkezin iletişim numaralarını arayabilir ve aynı yolla randevu alabilirsiniz.

Yorum yapın