KBB Doktoru Murat CERAN 2022

KBB Doktoru Murat CERAN

Doktor Murat CERAN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2001 yılında mezun olan Murat CERAN 2005 yılında Vakıf Gureba Kulak Burun Boğaz ihtisasını tamamlamıştır. Asistan ve uzman doktor olarak görev yaptığı süre boyunca burun estetiği, fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi üzerine çalışmalar yürütmüştür. Yurtiçi ve yurt dışında çok sayıda eğitim ve konferansa katılmıştır. 12 yıl boyunca özel sektör hastanelerinde çalışmalarını yürüttükten sonra 2017 yılı itibariyle özel muayenehanesini açarak çalışmalarına burada devam eden Op. Dr. Murat CERAN evli ve iki çocuk babasıdır.

Doktor Murat CERAN hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Estetik Cerrahi : Burun Estetiği, Kulak Estetiği
Medikal Estetik: Amino Terapi, Botoks, Botulinum Toksin A, Dolgu Uygulamalar, Dudak Dolgusu, Prp
KBB Hastalıkları : Horlama ve Uyku Apnesi , Bademcik ve Geniz Eti Ameliyatı, Sinüzüt Tedavisi ve Endoskopik Cerrahi

Doktor Murat CERAN İletişim bilgileri

Adres : İhsaniye Mah. Ilknur Sok. No:1/B Daire:11 Nilüfer/BURSA
Whatsapp: +90 544 929 36 51
E- Mail : [email protected]

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma : 08:00 – 18:00
Cumartesi : 08:00 – 13:00
Pazar : Kapalı

Doktor Murat CERAN Ameliyat Fiyatları 2021

Doktor Murat CERAN’ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Ergün KÜRÜN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın