KBB Doktoru Ergün KÜRÜN 2022

KBB Doktoru Ergün KÜRÜN

Doktor Ergün KÜRÜN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1992 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini Bartın da ve Adana da yaptı. Daha sonra her zaman ideali olan Kulak Burun Boğaz ihtisasını 1999 yılında bitirdi. İlk görev yeri olan Kilis Devlet Hastanesinde 3 yıl çalıştıktan sonra memleketi olan Adana ya tayin oldu.

2003-2010 yılları arasında Adana Devlet Hastanesi KBB kliniğinde görev yapan Dr. Ergün KÜRÜN Her zaman burunun hem güzel ve yüz ile uyumlu olmasını, hem de çok iyi nefes ve koku almasına çok önem vermiştir. Bu nedenle uzun zamandır özel ilgi alanı olan “fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi” üzerinde çalışmaktadır. Devamlı olarak yurt içi ve yurt dışında burun cerrahisi ile ilgili kongre ve kurslara katılarak, Dünyadaki gelişmeleri takip etmeyi ve kendini sürekli geliştirmeye önem vermektedir. “Türk Tabipleri Birliği”, “Adana Tabip Odası”,”Türk Otolaringoloji Baş ve Boyun Cerrahisi Derneği”, “Fasial Plastik Cerrahisi Derneği”,”Çukurova KBB Derneği” üyesidir.

Kamudaki görevinden ayrıldıktan sonra çeşitli özel sağlık kuruluşlarında çalıştı.Halen Adana’da Güzelyalı Hastanesi ve Medicalpark Mersin Hastanelerinde çalışmaktadır.

Doktor Ergün KÜRÜN hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Kulak Burun Boğaz , Adenoidektomi, Bademcik Ameliyatı, Baş ve Boyun Cerrahisi, Burun Estetik Cerrahisi, Çene Estetiği, Timpanoplasti ( Kulak Zarı Değişimi), Ses Cerrahisi (Fonocerrahi), Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi),Rinoplasti, Revizyon Burun Estetiği, Kulak Tüpü Takılması, Kulak Estetiği, Horlama Cerrahisi, Göz Kapağı Estetiği, Glossektomi, Endoskopik Sinüs Cerrahisi,Burun Ucu Kaldırma, Burun Estetiği

Doktor Ergün KÜRÜN İletişim bilgileri

Dr. Ergün Kürün Kliniği
Kurtuluş Mh. Cumhuriyet Cd.
No:50 MNS Plaza A Blok K:6 D:29 SEYHAN, ADANA

Mersin Medikal Park İletişim :
Doktor Ergün Kürün
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Operatör Doktor – Özel Medical Park Mersin HastanesiYeni Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 676 33340 Mezitli/Mersin

90-534-583-0793
WhatsApp: +90-534-583-0793

Mersin Medical Park
3244223000

[email protected]

Doktor Ergün KÜRÜN Ameliyat Fiyatları 2021

Doktor Ergün KÜRÜN’ ün yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Ergün KÜRÜN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın