KBB Doktor Cemal HACI 2022

KBB Doktor Cemal HACI

Doktor Cemal HACI Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op. Dr. Cemal Hacı 2011 yılında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.
Uzmanlık eğitimini 2011-2016 yılları arasında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş ve Boyun Cerrahisi Kliniği’nde almıştır.
Mecburi hizmetini 2016-2018 yılları arasında Ağrı Patnos İlçe Devlet Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak tamamlamıştır.
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları dışında, Burun ve yüz estetiği ameliyatları, diş sıkma (bruksizm) tedavileri ile ilgilenmektedir.

Op. Dr. Cemal HACI hangi alanda çalışmalar yapmaktadır ?

Burun tıkanıklığı,Bademcik Hastalığı, Horlama, Burun eğriliği,Kepçe Kulak Ameliyatı (Otoplasti), Nazal Septum Deviasyonu, Bişektomi, Bleferoplasti, Diş sıkma, PRP, Dolgu Uygulamaları, Botoks Uygulamaları, Tiroid cerrahisi, Kulak zarı onarımı, Bademcik hastalığı, Nazal Septum Deviasyonu, Septum Deviasyonu, Orta Kulak İltihabı, Burun Kanaması, Alerji, Uyku Apnesi, Saman Nezlesi (Alerjik Rinit), Kepçe Kulak Sorunu, Kristallerin Kulakta Yer Değiştirmesi, Tiroid Guatr, Kulak Zarı Delinmesi, Ses Kısıklığı, Kulak Çınlaması (Tinnitus), Baş Dönmeleri, Geniz Eti Problemi, Sinüzit

Doktor Cemal HACI iletişim bilgileri

Harbiye Mah. Abdi ipekçi Cad. Azer İş hanı No:40 Kat :4, İstanbul
Op. Dr. Cemal Hacı Muayenehanesi

0539 777 08 30,
0212 234 90 90

cemal[email protected]

Doktor Cemal HACI Burun Estetiği Ameliyat fiyatları 2021

Doktor Cemal HACI’ nın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Cemal HACI ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın